Lucimia

Přírodní koupaliště, bazén, moře?

Kde se rádi koupete a kam byste nevlezli?
Já se koupu všude a nějak to neřeším, když je v létě horko, tak je mi to jedno, kde se zvlažím. Samozřejmě mám radši čistší koupání takže bazén, moře, rybník s pískem… ale vlezu i do bahňáku.
Bohužel jsem se setkala s kamarádkou, která nemůže vystát bazén. Já jsem na zdejším koupališti pečená vařená, když nemůžu vyjet jinam a celkem mě mrzí že kámoška se mnou jít nechce. Nějaká rada? Má to tak někdo stejně?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já upřednostňuji moře, ale to je finančně náročné, tak mi musí vystačit koupaliště, které navštěvuji pomněrně často. Rybníky a přehrady raději vynechávám, protože mám velmi citlivou pokožku.

Další odpovědi
Jahoda

Já se nerada koupu v rybníku, řece apod. Zato se ráda vykoupu v moři nebo v bazéně ;o). Moře mi nevadi ale je samozřejmě jasné, že jak v moři, tak v bazéně je mnoho infekcí, přenášenými lidmi a zvířaty(v moři). Proto se vaší kamarádce moc nedivím, že jít nechce :)

quentos

vyzkoušel jsem všechno jmenované, moře samozřejmě bezkonkurenčně vede, ale není na něj, že … takže v bazénu , člověku nic jiného nezbejvá, i když vás v něm nekřesťansky zkasírujou. Když je vedro a nouze o vodu, vlezu i do bahňáku – to se pamatuju, jak se máma celá opotila hrůzou, když jsem si prosadil svou, zaplaval si v něm a vylez od hlavy až k patě celej zelenej od řas ;{DDD

Jajik

já se nerada koupu v rybníku

Nuk nuk

Celkem je mi to jedno. Mám raději přírodní místa ke koupání, takže rybník, řeka, moře – ale u toho jsem byla zatím jen dvakrát. Nicméně nepohrdnu ani bazénem.

Já do bazénu vlezu bez sebemenších problémů, ale trochu se té Vaší kamarádce nedivím. Bazén je nejlepší zdroj infekcí. Ačkoiv jsou desinfikováné, je množství lidí v málo cirkulující vodě, bude vždycky dost rizikové.

panenka

já žádné rozdíly nedělám koupu se jak na přírodním koupališti,v ba­zenech tak i u moře.Většinou ale navštěvujeme s dětmi koupaliště kde jsou tobogány,skluzavky aby si to pěkně užili.

vecernice

Nejraději mám samozřejmě moře,ale i bazén.Do rybníka už bych asi nevlezla,protože tam není nic vidět.Jako děckovi mě to nevadilo,ale tedˇ už se štítím a taky bojím různé havěti.

grifin

Já mám smůlu,z velkých hloubek ,já bych utek,
bojím já se jako děcko,nestačím li, nelezu tam
TOPIL já se jako DĚCKO,FOBII mám,to je všecko!

anetadela1

Já se koupu všude ráda, krom smradlavých a na pohled špinavých rybníků. Jinak mi to je jedno, kam vlezu. Nejraděj ale do čistý řeky.

afro.disiak

Nejraději mám krytý bazén. Super jsou i aquaparky. Nejlepší je u Prahy v Čáslavicích. Tento aquapark je obrovský, připadáte si jako na pláži a navíc je opravdu luxusní 😁. Je to súpr pokoupáníčko a navíc v něm neplave všeliaká havěť. Sice tpo není moc hygienické, ale to není ani v moři či řece :).