Připravujete na vánoční stůl nějakou (ne) tradiční specialitku ?

Já zrovna narazil klobásky do střev a zítra ráno hajdy s nimi do teploučka udírny. Bude to ,jako každoročně ,završení mé práce s vepřovým. 🙂

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tak to u nás jsou Vánoce tradiční, hrachová polévka, salát s kaprem. A hroooooomada cukroví, taky nějaké ovoce, láhev kvalitního vína a domácí džus.

Další odpovědi
hanulka11

zítra udělám domácí vaječňák máme ho s dcerou rádi …jinak nic netradičního nedělám

venkovan

Vepřové řízky plněné olomouckými tvarůžky a romadurový salát. Přijde tchýně.