Avatar uživatele
Halleina

Připravujete jídlo podle televizního pořadu?

Několikrát jsem zkusila připravit jídlo podle televizního pořadu kterých se vysílá několik, ale nikdy jsem s výsledkem nebyla spokojená a vrátila jsem se ke klasickým jídlům. Vaříte někdo podle televizních pořadů? Když ano, s jakým výsledkem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Když pořady o vaření začínaly, sledovala jsem je a zapisovala recepty. Některé jsem vyzkoušela, byla jsem spokojená, jindy konstatovala – stačilo jednou, už nikdy víc.

Teď už ne. Jen když na ně při přepínání kanálů narazím, poslechnu. . Občas si přečtu na netu recepty Kluků v akci. Spiš beru jako inspiraci, nikoliv přesný návod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Beriem to len ako inšpiráciu, nie som predsa sebevrah.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Něco podobného by mně ani ve snu nenapadlo. Můžu se podívat jak vaří někdo před kamerou, mohu to hodnotit, ale vařit podle toho určitě ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Ne – vařím ´podle chuti´ – přiměřeně…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikol16

Jednou jsme vařili v televizi to vypadalo krásně a lahodně,zkusili jsme to tedy doma vypadalo to též dobře ale chuť to byl humus .. skončili to v záchodě,vaříme podle svých chutí a podle sebe :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Něco ano,ale ne doslova,vše dle své chuti.
Ale třeba podle Babici nebo Ládi Hrušky bych si neukrojil ani chleba.
To raději,Pohlre­icha,Sapíka či Kašpárka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Vařím podle Babicy, Hrušky, Pohlreicha, občas podle hostů od Bohdalky, něco mám i od Dity P. a Karolíny z Primy. A dělám jenom ty jídla, který mi chutnají.

Jugar: A to víš, že Babica má pořad se Sapíkem na TV Barrandov a že to jsou kamarádi? :D

Upravil/a: štamgast

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek