Halleina

Připravujete jídlo podle televizního pořadu?

Několikrát jsem zkusila připravit jídlo podle televizního pořadu kterých se vysílá několik, ale nikdy jsem s výsledkem nebyla spokojená a vrátila jsem se ke klasickým jídlům. Vaříte někdo podle televizních pořadů? Když ano, s jakým výsledkem?

Nejlepší odpověď
annas

Když pořady o vaření začínaly, sledovala jsem je a zapisovala recepty. Některé jsem vyzkoušela, byla jsem spokojená, jindy konstatovala – stačilo jednou, už nikdy víc.

Teď už ne. Jen když na ně při přepínání kanálů narazím, poslechnu. . Občas si přečtu na netu recepty Kluků v akci. Spiš beru jako inspiraci, nikoliv přesný návod.

Další odpovědi
led

Beriem to len ako inšpiráciu, nie som predsa sebevrah.

Drap

Něco podobného by mně ani ve snu nenapadlo. Můžu se podívat jak vaří někdo před kamerou, mohu to hodnotit, ale vařit podle toho určitě ne.

gecco

Ne – vařím ´podle chuti´ – přiměřeně…
😉

Nikol16

Jednou jsme vařili v televizi to vypadalo krásně a lahodně,zkusili jsme to tedy doma vypadalo to též dobře ale chuť to byl humus .. skončili to v záchodě,vaříme podle svých chutí a podle sebe :)

anonym

Něco ano,ale ne doslova,vše dle své chuti.
Ale třeba podle Babici nebo Ládi Hrušky bych si neukrojil ani chleba.
To raději,Pohlre­icha,Sapíka či Kašpárka.

štamgast

Vařím podle Babicy, Hrušky, Pohlreicha, občas podle hostů od Bohdalky, něco mám i od Dity P. a Karolíny z Primy. A dělám jenom ty jídla, který mi chutnají.

Jugar: A to víš, že Babica má pořad se Sapíkem na TV Barrandov a že to jsou kamarádi? :D