Připravujete jídlo podle televizního pořadu?

Několikrát jsem zkusila připravit jídlo podle televizního pořadu kterých se vysílá několik, ale nikdy jsem s výsledkem nebyla spokojená a vrátila jsem se ke klasickým jídlům. Vaříte někdo podle televizních pořadů? Když ano, s jakým výsledkem?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když pořady o vaření začínaly, sledovala jsem je a zapisovala recepty. Některé jsem vyzkoušela, byla jsem spokojená, jindy konstatovala - stačilo jednou, už nikdy víc.

Teď už ne. Jen když na ně při přepínání kanálů narazím, poslechnu. . Občas si přečtu na netu recepty Kluků v akci. Spiš beru jako inspiraci, nikoliv přesný návod.

Další odpovědi:

Zlatý

Beriem to len ako inšpiráciu, nie som predsa sebevrah.

Zlatý

Něco podobného by mně ani ve snu nenapadlo. Můžu se podívat jak vaří někdo před kamerou, mohu to hodnotit, ale vařit podle toho určitě ne.

Zlatý

Ne - vařím ´podle chuti´ - přiměřeně...
;-)

Jednou jsme vařili v televizi to vypadalo krásně a lahodně,zkusili jsme to tedy doma vypadalo to též dobře ale chuť to byl humus .. skončili to v záchodě,vaříme podle svých chutí a podle sebe :)

Něco ano,ale ne doslova,vše dle své chuti.
Ale třeba podle Babici nebo Ládi Hrušky bych si neukrojil ani chleba.
To raději,Pohlreicha,Sapíka či Kašpárka.

Bronzový

Vařím podle Babicy, Hrušky, Pohlreicha, občas podle hostů od Bohdalky, něco mám i od Dity P. a Karolíny z Primy. A dělám jenom ty jídla, který mi chutnají.

Jugar: A to víš, že Babica má pořad se Sapíkem na TV Barrandov a že to jsou kamarádi? :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.