nikole

Přípravky na podporu erekce

Chtěla bych se zeptat, zda ve 40 letech je brzy používat přípravky na podporu erekce? Jaké ano, jaké ne?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ne, není to problém

když je muž v pořádku, tak
proč ne..
když není, tak i mladí muži
tohoto věku po pozření více
množství mohou mít infarkt,
nebo jiný problém..

Další odpovědi
Hamon

Ne, není to problém

Chybí mi jiná odpověď.
Moc v účinek nevěřím, ale… Jako u všeho, pozor na množství. Nemyslím, že věk hraje nějakou roli.

Questman

Ne, není to problém

Krakis

Ano, je to brzy, existuje jiné řešení

Doplňuji:
Na věku nezáleží,jde o zdravotní stav.I dítě už může mít vadu srdce nebo krevního tlaku.Já osobně nic podobného nezkoušel ani nepotřebuji-stačí myšlenka,dotek,ús­měv nebo pusinka mé milé… 🙂

Bob2

Ne, není to problém

Záleží na typu problému. A jestli člověk netrpí na žádné onemocnění srdce, tak v tom nevidím problém. Ještě když zvolíte přípravek na bylinné bázi. Jestli chcete tablety, tak například Láng http://www.su­pererekce.com/con­tent/9-lang-popis-produktu , my máme osvědčený ale orální gel Runner a jsme spokojeni.

malinak812

Není to zas tak dávno, co jsem s erekcí bohužel taky začal mít problémy. Naštěstí jsem se to ale rozhodl co nejrychleji řešit. Prvně jsem zkoušel nějaké bylinky a rostliny, které by měly erekci podporovat, ale efekt teda nic moc. Tak přišla na řadu viagra z https://kamagra­love.com/ Můžu vám říct, že ta zafungovala teda mnohem lépe než jsem čekal. Hlavně neskutečně rychle, vážně paráda. :)

Pajka.111

Tak nějak doma máme problém se ztrátou chutě na sex… Hlavně teda u chlapa :( Tak jsem si hledala, co by na erekci mohlo pomoct. No a zajímalo by mě, zda němá někdo prosím zkušenosti s přípravky Erectan? Jaký je jeich účinek?

Dominno

na mě ihned zapůsobil Red Power a za čtyři stovky bych řek že dobrý http://www.su­pererekce.com/red-power/26-red-power-10-tobolek-1-runner-zdarma.html

XenieRo

Ta psychika udělá hodně, vidím to u nás doma. Hlavně je to teď v takové fázi, že se muž šprajcl a není se schopen o tom ani bavit :/

SuzanKa

Ahojky a nemáš náhodou zkušenost konkrétně s těmito přípravky https://www.e­rectan.cz/? Jak jsi s nimi spokojená?

Dominno

ten jsem ještě nezkoušel, ale když na mě ihned učinkuje Red Power, tak zatím nemám důvod

SuzanKa

Je něco i napodporu sexuálního apetitu? Jako myslím pro chlapa?

XenieRo

Tyto doplňky kupujeme. Kupujeme teda ten balíček s tím stimulačním gelem. Je to tento https://www.e­rectan.cz/pri­pravky-na-erekci/erectan-manlong-erectan-intim-gel. Tobolky zajistí dlouhodobý erektivní účinek a gel prokrví penis, takže dohromady je pak účinek a samozřejmě zážitek dokonalý.

Sonka Pop

Na trhu jsou pilulky, který jsou vynikající na podporu erekce. Jsou to tyto https://www.e­rectan.cz/pri­pravky-na-erekci/erectan-400-mg. Doporučuju. My je doma máme a sex je senzační.

Pajka.111

Dobrý den :) Byla bych prosím ráda, kdyby mi mohl někdo doporučit bezpečné a kvalitní přípravky na podporu erekce. Jsou na to jen tobolky nebo třeba i nějaké gely? No a taky mám problém… Potřebuji, aby přípravek byl vhodný pro kardiaky. Díky moc.