tomik2

Přípona her pro windows phone.

Jakou musí mít hra kterou si chci stáhnout do mobilu:Motoro­la MPx220

Odpovědi
Bedy

Tento telefon nemá Windows Phone, ale Windows Mobile, což je něco jiného (Windows Phone je postaven úplně jinak – jiné jádro,…). Instalátory Windows Mobile jsou buď archivy .CAB nebo normální .EXE (ale musí být napsané pro Windows Mobile – exáč z klasického Windows tam nerozjedete), protože klasický Windows a Windows Mobile mají k sobě opravdu hodně, hodně daleko… (zase jiné jádro, architektura,…).