Jahoda

Připojíte se někdo ke gratulaci Iwetax?

Zdravím! Připojíte se někdo ke gratulaci Iwetax, že už je Bronzová? Vím, že už se na tuto kategorii negratuluje, ale i tak bych Iwetax moc pogratulovala. Přála jsem Vám to, Iwetax. Tuto kategorii si plně zasloužíte. Mějte se fajn 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

taky gratuluju ;{)>

Další odpovědi
rynek878

IWETAX,blahopřeji a užívejte si to zde nadále.

iwetax

Koukám a moc děkuji, moc mě to potěšilo!!! Pořád jsem si říkala , že je to daleko a už je to tu! Moc díky, mějte se taky fajn.

Miroslavst

Já teda nevím,
přemýšlím
a tak teda asi jo.
Ještě moment, mometík prosím.
Jo, jsem pevně rozhodnutý.
Milá Iwetax, blahopřeji ti k dosažení pozice.
Jen tak dál a za chvíli budeme blahopřát opět, ale to už budeš stříbrná. Neboj, to uteče jak voda.

ten který je

Milá Iwetax,připojuji se ke gratulantům a možná zítra pozvednu na Vaší počest číši dobrého moku k mým rtům a vypiji do dna.;-)

oskar

Gratuluji Vám,že jste tak uspěšně zakončila studium a doufám,že budete pokračovat dále.