annas

Připojíte se ke gratulaci? Náhodou jsem se podívala na žebříček a všimla si, že uživatel Pájo se stal stříbrným.

Tak jako zima vystřídala podzim, v němž jste se na Odpovědích objevil, tak se také změnila barva Vaší hvězdy. Blahopřeji.

Chybí -iv-, která jubilanty, co by své potenciální ženichy, hlídala.

Nejlepší odpověď
kropitko

Pájo, věše nej ke stříbru, gratuluji.

Další odpovědi
chudst

I ja se pripojuji ke gratulantum :)

hanulka11

Také se připojuji ke gratulaci .

dědapetr

Taktéž se připojuji ke gratulaci,bla­hopřeji.

anonym

Každému,který si zaslouží poděkování,pokud jsem přítomna,podě­kuji,proto tak činím i dnes.

terry

Stříbro si už gratulaci zaslouží.
Takže se připojuji a předpokládám, že oslavenec tuto aktualitu nepřehlédne.

aramah

Ano gratuluji

led

Gratuľujem k získaniu striebornej hviezdičky
za nový objav v matematike -podľa niektorých počtárov- rýchlozískavanie bodov.
Teraz už len svoj matematický vzorec prakticky dokážte a dostanete…
zlatú hviezdičku…

Andělé

Pájo,
i ode mě přijměte mou gratulaci ke stříbru,jen tak dál 🙂

briketka10

taky se připojuji a moc gratuluji..

anonym

Na přímou výzvu nelze nereagovat. Stříbro je už nesporně úctyhodné jubileum, takže – Congratulation!
P.S. Jen mi připadá, že slůvko „Náhodou“ by mělo být spíše v uvozovkách, protože na příslušnou stránku je nutné 6× prokliknout. Navíc iv už dávno předala „štafetu“.
Ale daleko zajímavější je náhlá souvislost s nedávnou, zdánlivě tajemnou otázkou, viz v odkazu:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/za-poslednich-7-dni

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prislo-by-vam-podezrele-kdyby-zde-nekdo-polozil-110-otazek-a-jiny-uzivatel-by-jich-vsech-110-obodoval-jako-zajimave

Děda Louda

No samo, že jó.

johana 56

Gratuluji,dobrá práce si zaslouží odměnu.

fcoop

Taky bych si dovolil pogratulovat.

Jikra

No tak já bych samozřejmě taky velice rád pogratuloval ke stříbru.Jen tak dál.

MILAN1961

připojuji se a přeji 10stupnů ke zlaté

hanny 2

Pájo,sice pozdě,ale přece – moc GRATULUJI!!!

Pájo

Děkuji annas a vám všem dalším za přání ke stříbru…
Těm, co svou gratulaci nepřipojili, asi i za ten rozruch ohledně bodů „a jen dvěma položeným otázkám & spol. za určité období a dalšímu trhání kontextu“, …co k tomu říci?
Jen to, že to jaksi kalí „moji původní radost“.

Hned mne napadá otázka, jak se proti takovým spekulacím mám bránit, poraď bolaku, máš nějaký osvědčený návod?! Samozřejmě nestačí napsat, že to není nic proti mě!!!

bolak

Těžko říct jak se proti takovým spekulacím bránit, snad jenom…ne, to po tobě snad ani nemlžu chtít. :)
Stačí teda když vysvětlíš ty dva kamarády do deště, který vždycky v noci přijdou, obodujou ti 50 otázek a zase odejdou. Já jsem skromný člověk, tohle by mně mohlo stačit :).

annas

Bolaku, neuvedl jste, komu byl příspěvek určený. Protože jsem vložila otázku, máte pravdu, že jsem vaši reakci vztáhla na sebe. Domnívám se, že je nutné vyjadřovat se přesně a zabránit tak nedorozumění. Slovo nelze vrátit a dovede ublžít.
Nebyla jsem sama, kdo stejně pochopil.

Pájo

bolaku, ty po mě opravdu nemůžeš nic chtít… jak správně píšeš.

bolak

:)

annas

Bolaku, nevím, o které kamarády jde. Nikoho o body nežádám.
Také nechápu, proč dáváte někomu body za odpovědi v době, kdy jste vůbec ještě na Odpovědích nebyl… Na rozdíl od vás mě to nezajímá. Ale říká se, že náhoda je blbec …

bolak

počkej počkej, teď mě nějak mateš, a kterej můj profil vlastně myslíš :)

mimochodem, o tobě se tu nikdo nebavíme tak nevím proč se vnucuješ…
chápe to někdo? já a Pájo jsme si normálně chtěli zaházet balonem annas chce hrát na třetího…

hmm..trapas..koukám že se mi to tam vložilo dvakrát, už jsou to 4 měsíce a nikdo nebyl schopnej tuhle chybu vyřešit…teď to vypadá že koktám :)

annas

Opravdu by mě zajímal další profil, jak sám uvádíte. Sice tuším …

anonym

ad bolak, reaguji výhradně na poznámku o dvojím vložení diskuzního příspěvku.
Nejedná se o chybu programu, ale VŽDY o zbrklost uživatelů. Těm, co mají pomalejší připojení, chvíli trvá než se příspěvek načte a následně zobrazí. Většina neznalých to vyhodnotí chybně, že příspěvek nebyl odeslán, takže reflexivně klikají nanovo. Stačí trochu počítačové gramotnosti a hlavně rozvahy a trpělivosti. Programové nastavení v této funkci je neměnné už cca 3 roky od založení webu.

bolak

1)mám 10 nebo 25 Mbit
2)vždycky klikám pouze jednou
3)vídám to tu docela často, nejen u mě
4)už jsem tu o tom jednou psal, je to prostě chyba, a to i kdyby to vyhodnotil špatně prohlížeč, tak je to chyba i tohohle webu, že tu nikdo není schopnej vložit podmínku, buď aby nešlo vložit totožnej příspěvek od stejného uživatele, nebo aby nešlo vložit dva příspěvky za sebou během jedné vteřiny

Andělé

Bolaku,proč na Annas hned tak vyjíždíte? Když jsem si četla celou diskuzi,hned jsem si také myslela,že píšete k ní,protože Annas do diskuze napsala jako první a Vy jste jako druhý napsal vzkaz beze jména. Proto se nedivte,že si jako já myslela,že píšete jí.
Nikdy tu nikoho neurážela ani nenapadala,tak nerozumím,proč na ní hned vyjíždíte?
Na světě by bylo hned lépe,kdyby jsme se každý nad sebou nejprve zamyslel,než někoho budeme napadat či schazovat…

bolak

Protože je vztahovačná. Já něco napíšu do diskuze a hned je to celé o ní.

Ten koho se to týkalo pochopil že reakce byla na něho, protože jsem odpovídal na jeho otázku.

A pleteš se, já nevyjížděl na ni ale ona vyjížděla na mě. Čili souhlasím s tebou v tom „Na světě by bylo hned lépe,kdyby jsme se každý nad sebou nejprve zamyslel,než někoho budeme napadat či schazovat…“

Andělé

Bolaku,už vím,že jse Annas nepsal,ale mně opravdu také přišlo,že píšete jí,protože jste psal beze jména.
Tak se nezlobte,mně to jen prostě nešlo do hlavy…:-)

bolak

hudry hudry

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=H3XoJ­GQoMJI#t=14s

…né, já se nezlobím :)

Andělé

Bolaku,jsem se teda lekla,zrovna mám na sobě červenou barvu..:-D
Tak tj.fajn:)

bolak

Těžko říct jak se proti takovým spekulacím bránit, snad jenom…ne, to po tobě snad ani nemlžu chtít. :)
Stačí teda když vysvětlíš ty dva kamarády do deště, který vždycky v noci přijdou, obodujou ti 50 otázek a zase odejdou. Já jsem skromný člověk, tohle by mně mohlo stačit :).

annas

Šlo opravdu o náhodu. Dívala jsem se na žebříček, kdy asi bude stříbrná Andělé, a uviděla, že Pájo má více než 5000 bodů. Proto jsem vložila gratulaci bez jakéhokoliv postranního úmyslu. Navíc jsem dost často odpovídala na jeho otázky, to byl hlavní důvod, proč jsem reagovala. Pájo poskytuje i kvalitní odpovědi.
Vůbec jsem si neuvědomila nějakou návaznost na bolakovu otázku, navíc u jedné netušila, koho se dotaz týká.