ABC123

Připojila jsem k netbooku myš, měla ji tam zapojenou pár dní, ale po vytažení z USB už nejde Touch Pad.

Ani po restartování, po vypnutí a znovu zapnutí. Touch Pad nereaguje.
Kde může být problém?
Myš jsem měla zapojenou tak 4 dny a netbook byl celou dobu uspáván.

Díky za odpověďi.
Doplňuji:
pro sdesigner: díky, pomohlo. :)

Nejlepší odpověď
sdesigner

Najskor by som preveril ci nieje vypnuty cez tlacitko FN na klavesnici…stlacte klavesu na ktorom je napisane fn klavesu z modrym symbolom z vyobrazenym presktnutym touchopadom…alebo nieco take podobne…vela notebookov ma takuto funkciu aj moj.