Hakunamatata

Připojí se někdo ke mně k bezplatnemu darování krve v Brně?

Bylo by to jako hromadné darování krve registrovaných na odpovědi.cz a zároveň bychom se seznámili. Spojí se příjemné s užitečným.

Odpovědi
Funna

idea darování krve je pěkná…to ti chválím, ale kvůli tomu do Brna jezdit nebudu

a vážně máš potřebu se seznamovat např. s 50-letými důchodci?

autacek

Před darováním krve je třeba dělat testy atd., tedy na poprvé ti stejně nic nevezmou, samotné darování a potřeba určité skupiny je také individuální, dke transfuzní stanice a poptávky (zjednodušeně řečeno), tak že taková akce (ověřeno i v jiných zájmových skupinách), nemá smysl.