Připojení usb sony ericon W595

Potřeboval bych poradit, jestli je potřeba nastavit něco v mobilu, když potřebuju přes kabel usb nakopírovat do mobilu mp3.PC suite mam nainstalovaný, po připojení se mi objeví že je připojen telefon SE W595, ale mp3 mi nejdou nakopírovat, vůbec to nereaguje. Děkuju

Odpovědi
GangstaHelper

Na displeji by se měla objevit informace o připojení telefonu. Pokud se nic neobjeví, pak je někde závada.

V telefonu by nemělo být třeba něco nastavovat. Problém může být s kabelem – není poškozený? Problém může být také se zásuvkou na telefonu – není špinavá? Přiléhá k ní kabel dobře?

Ewush

PC suite je na prd, já osobně používám pro všechny SE program My phone explorer, je to rychlé a mnohem lepší.