QU33G

Připojení reproduktorů + sluchátek k pc

zdravim

mam problem s pripojenim sluchatek a reproduktoru k pc. reproduktory se pripojuji klasicky pomoci jacka. sluchatka pomoci USB. kdyz mam oboji zapojeno (coz prave mam) hraje napriklad hudba pouze ve sluchatkach.

po odpojeni sluchatek nehraje hudba nikde – ani v reprakach (jenz jsou narozdil od sluchatek zapojena)

repraky zacnout hrat az po restartu pc.

děkuji za každou radu.
Doplňuji:
děkuji.. ano mam reproduktory s jackem pro sluchátka , avsak ty co jsem koupil maji USB.

v ovladači hlasitosti jsme zkoušel snad vse, ono je problem ze muj realtex ani to usb nerozpozna…

Nejlepší odpověď
led

Zvuk ide len z jedneho zdroja konektoru buď Jack,alebo USB. Lepšie je vo vašom prípade použiť reproduktory, ktoré majú v sebe Jack na pripojenie sluchátok. Výstup zo zvukovej karty je stále ten istý.
Softwarové prepínanie usb/sluchátka sa robí nastavením zvuku-vlastnosti zvuku-zvuk-vyberte si zariadenie a potvrďte

Další odpovědi
januli

Mám zkušenost,že když jsou zapojená sluchátka,tak reproduktory nefungují.Ale po odpojení sluchátek by měli fungovat.Zkuste třeba vyměnit reproduktory(zkuste třeba si je půjčit na zkoušku od někoho,komu při vytažení sluchátek fungují.(Pokud to není tím,tak doporučuji zeptat se v prodejně s pc,určitě poradí.

honza19hk

Správce zvuku.tam to je.Bývá to Pokud je realtek starý zkuste si stáhnout novou verzi.Já mám Realtek HD(doporučuji) a v pravém horním rohu je nápis „upřesňující nastavení zařízení“-otevřete to a musíte mít zatržený první nápis ze dvou-u nabídky "přehrávací zařízení"Potom by to mělo fungovat ,pokud ne tak jedině aktualizovat ovladače zvukové karty..Je taky možné,že to to repro nebo ZK nepodporuje.