Bronzový

Připojení PC k TV,nejde zvuk do TV.

Nedávno jsem se na to ptala,povedlo se mi připojit TV k PC přes HDMI,dala jsem v nastavení duplikovat a film mi jede na obou monitorech,ale zvuk jenom v PC. Tak nevím co s tím. A druhá otázka,jestli se nedá pouštět film na TV z PC a na PC dělat něco jiného.V nastavení mi to nabídlo pouze duplikovat,a nebo zobrazit monitor 1,nebo zobrazit monitor 2.Já bych chtěla pustit do TV film a na počítači dělat něco jiného. Mám Windows7,grafiku NVIDIA GTX750Ti 2GB DDR5,a procesor Intel corei5-4460. TV mám Samsung LE40D550. Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Tak zvuk už jde,bylo to v těch ovládacích panelech,spravovat zvuková zařízení a musí se to přepínat.
Ale ty dva monitory,každý jiný,zatím ne a ne.Budu se s tím muset nějak poprat.Pokud má ještě někdo nějaký nápad,tak pište.Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Budu trochu teoretizovat, nemám přímo zkušenost:
Pokud chceš dostat zvuk přes HDMI, tak to musíš systému, nebo přehrávači nějak sdělit, standardně jde zvuk přes zvukovou kartu na běžný výstup PC.

Práce na PC: Mělo by jít zvolit režim kdy máš monitor jako "1" TV jako "2" a na TV nechat přehrávat film ve full režimu. Když jsem něco takového zkoušel naposledy, tak bylo tuším potíže s nedotaženými ovladači. Ale to už je nějaký čas.

Další odpovědi:

Zlatý

Vytvorte si v nastavení rozšírenú plochu, tj obidva monitory sú súčasť jednej plochy.
Film presuňte v normálnom okne (jeden štvorček) do druhého monitoru a tam ho maximalizujte (dva štvorčeky). Na monitore 1 tak môžte pracovať a plynulým prechodom myši do monitoru 2 môžte ovládať video.
Je to akoby sta pracovali na jednom monitore na dvoch oknách súčasne.

Pokročilý

Začnu druhým dotazem nejde pač to hdmi v pc je pouze výstupní
A ke zvuku zkusil bych jiný přehrávač na příklad VLC a taky pořádně projet na stavení toho stávajícího přehrávače jestli tam nebude něco s tím zvukem.

Přes HDMI funguje i zvuk, ale je potřeba vybrat jako přehrávací zařízení právě HDMI. Buď přes přehrávač vybrat audio výstup HDMI (S/PDIF) nebo v ovládacích panelech jako výchozí zařízení to samé. Je pak potřeba přepnout zpět.

Grafická karta nejspíš bude podporovat dva monitory. Konkrétně neporadím, po připojení televize zapnout zobrazení na 2 různé monitory a jeden bude na přehrávání druhý na práci.

Bezpochyby to jde.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.