Mika124

Připojení na mobilu přes wi-fi?

Jak se mám připojit u Nokie Asha 210 přes wifi na net? A je potřeba něco udělat aby mi to neodečítalo peníze (nějak zajistit aby se na net připojoval jen přes wifi, nějak nastavit)? Stačí se pouze připojit k wifi a pak jít normálně na net, fb atd. ?

Odpovědi
anonym

Dělám to tak v kavárnách a hospodách. Prostě zapnu wifi a ta mi najde sítě. Kliknu na tu správnou a zadám heslo, získám od obsluhy, a už jedu.
Nastav prioritu wifi na 1 a operátor bude mít 2. Taky můžeš si nechat zablokovat net od operátora, nemá vliv na připojení wifi.
Nejlepší je v nastavení mobilu vše udělat na dotaz připojení, aby se mobil zeptal jak se připojit, pak si vybírám zda net přes operátora, wifi nebo wap.