vendys

Připojení na internet přes mobil

CHci se zeptat jak je to když bych chtěl mít internet v mobilu.A mám telefon starej 5let NOKII6070.Půjde to nebo potřebuju nákej výkonější?

Odpovědi
Mucillinka

No já teda nevím, co to je přesně za mobil, ale když je starej 5 let, tak bych asi pořídila ňákej novej..Já mám třeba NOKIA C6, je v tom wifi a jinak jsem celkově spokojená..

Jsemtady

Ano půjde, jen je max rychlost tohoto mobilu Edge tj. 237Kbit/s (realně max 25KB stahovací rychlost. V síti O2 které edge nemá je to jen Gprs tj cca 12KB stahování. A navíc to má malý display, takže na net ano, ale požitek z toho nic moc. (Na to jsou lepší telefony s velkým dotykovým displayem a podporou 3g sítí a wifi.)

DDarent

pokud je na ploše program internet tak samozřejmě pude.....