dostyluke

Připojeni multimedilniho přehravače přes scart?

Dobry den,chtel bych se zeptat,jestli je mozne pripojit multimedialni prehravac na tv scartem.Vim ze u vetsiny prehravacu je HDMI ale ja jej jeste na tv nemam a jen kvuli tomu se mi 4roky stara tv vyhazovat nechce.Proto se chci zeptat jestli ma smysl resit nahravani tv poradu… multimedialnim prehravacem s horsim prenosem? pres scart,nebo pouzit jinou moznost nahravani(s tou bych ale potreboval poradit,staci jen pristroj)Diky Dosty

Odpovědi
led

Multimediálne prehrávačepoužívajú aj klasické Cinch audio-video káble. Tie môžte pripojiť na redukciu Scart-cinch

Bart12-

víme že v dnešní době je SCART úplně odepsanej ale svému účelu dokonale dostačuje a že člověk přijde o pár těch pixelů(Vás by to zabilo? mě teda ne…)se vůbec nic neděje… klidně ho použij a nebo se dá sehnat „konvektor krabička(scart na HDMI)“(viz. odkaz ve zdroji),ale není to levná ani moc dostupná záležitost… jeden takový kousek(jestli ho vůbec seženete) vyjde od 1500 Kč výše(v mém případě co jsem našel 2000 Kč)
------------MOJE RADA------------------------
použij scart a 2 litry si dej do kasičky :)
zdárec a (doufejme)pěkné pokoukání

Zdroj: http://www.sof­tcom.cz/produk­t/prevodnik-scart-na-hdmi/