fira

Připojení MT POMOCÍ BLU TU K POČÍTAČI.

V PC MÁM BLU TU A V MT ho mám zapnuté.Jak to mám spárovat aby jsem mohl stahovat věci z pc a obráceně?Ať dělám co dělám tak to nic nedělá.Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
rynek878

Spárování: (předpokládám, že máte na PC i na MT zaplý BT)

  • pokud nechce najít PC telefon, tak spusťte párování z telefonu
  • zvolte naistalování všech dostupných služeb, zj. OBEX FileTransfer a BT Serial Port

Po dokončení těchto kroků spusťte přes ovládací SW BT modulu službu BT Serial Port vašeho telefonu
Z EasyStudia spusťte PIMS & File Manager a využijte jeho možností.
Z PC můžete do MT poslat např. MP3 i z Průzkumníka: vyberete skladby, klepnete na pravé tl. myši a zvolíte Odeslat/Blueto­oth/váš telefon.
(Dokonce mi to funguje i teď, když jsem přes BT připojen přes jiný telefon na Net.)
Nezoufejte, ještě kdyžtak zbývá kabel! ;o)

Další odpovědi
Miroslavst

na blútú v počítači nic, jen nainstalovat softvér. Na blútú v mobilu dát hledat a povolit všem. a je to. Po nalezení povolit.