hubickova

Připojení monitoru k notebooku

Mám na notebooku vadnou obrazovku,nejde opravit,noťas je už starší a investovat do opravy nemá smysl.Na nový zatím nemám.Jinak noťas jede normálně,jen ta obrazovka je tmavá.Dá se k notebooku připojit jiný monitor,třeba od počítače?Nebo mám zkusit koupit starší obrazovku na noťas a dát to dohromady-viděla jsem na aukru za pár stovek.Potřebuji řešení tak na rok,pak snad budou peníze na nový.

Odpovědi
Funna

k noťasu se dá úplně běžně připojit i další externí monitor…jen první nastavení bude trochu boj, když nevidíš na původní obrazovku