jinsun

Připojení mobilu s WP8 ke kompu s Windows 8

připojím mobil s windows phone 8 pomocí usb do pc jde je windows 8 a sama se mi spustí aplikace Fotky.nevíte jak to vypnout(samos­pouštení této aplikace). Díky :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Stačí zakázat autorun (automatické přehrávání) – skočte do Ovládacích panelů-Přehrát automaticky. tam si to můžete nastavit.

jinsun

můžete mi dát trochu přesnější návod? :D nějak to v tech OP nevidím :/ :D

jinsun

áá, už jsem to našel