Marty22

Připojení k WIFI se čtyřmístným heslem?

Potřeboval bych poradit jak se na mobilu připojit k WIFI která má jen 4 znaky v hesle, můj mobil chce alespon 8 znaků.
Doplňuji:
Jenže já to heslo vím a opravdu má 4 znaky, takže ne nesnažím se hacknout sousedovu WIFI, mám doma vlastní připojení k internetu tohle je WIFI u přítelkyně.

Odpovědi
Zbynas

Odkud je informace, že WIFI heslo má 4 znaky? Já mám dojem, že méně, než 8 znaků ani zadat nelze, minimálně ne ve WPA.
Doplňuji:
Ještě jednou – ve WPA ani WEP nelze zadat heslo o čtyřech ASCII znacích! To heslo nemůže mít čtyři znaky, ani za boha.

Beer4Real

Kamos pouzival takovou sranda aplikaci Wifi hacker, ktera prave hazela jen hesla co mela 4 znaky. Nechapal proc to nejde hacknout a nemuze se pripojit, az jsem mu pak sdelil ze je to pouze vtip :)
Takze kdovi jestli ty taky nekde neheckujes sousedovo heslo k wifi :)

jáára

WEP má minimálně 5 znaků. nic kratšího nelze.

JájsemRaibek

Pokud to heslo znáš, není přeci problém na wifi změnit heslo ze 4 místného na 8 místný a tento pak vložit i v telefonu.
Návod jak změnit heslo na wifině zcela jistě má přítelkyně k dispozici a nebude to problém.