ixpektix

Připojení k PC přes mobil (SE WT13i) prosím Vás je nějaký program, se kterým se můžu připojit přes telefon (Wi-Fi) k PC

Prosím Vás spšcháto pomožte mi
musíto byýt ale ve formátu JAR :-/
Děkuji předem
Prosím o přímy oddkaz ke stažení 🙂
Doplňuji:
Já jsem to myslel že bych byl třeba na námku na Wi-fi a chtěl bych se připojit k svému PC (nutně)

(toby musel byt poradně dlouhý kabel 🙂 jeste by mi ho nějaký cikán přestrihl 😛 )

Nejlepší odpověď
www

Žádný problém.
Stáhni si a nainstaluj do počítače SE PC Suite (jinak to nejde). Pak propojíš mobil s PC kabelem, v mobilu nastavíš Použít jako modem, a internet ti na PC jede z mobilu. Tam máš samozřejmě to připojení Wifi.
Zkušenost.
Doplňuji:
Tak to nejde.
Buď musíš být v dosahu wifi s PC, nebo telefonem a PC mít vedle. Ten dosah je většinou pouze na několik málo metrů (někdy desítek) v závislosti na wifi zařízení.
Moc ti teď nerozumím, dej přesnější otázku.

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/komuni­kace/mobilni_te­lefony/sony-ericsson-pc-suite/