Mira007

Čím to je, že můj externí disk a TV spolu nekomunikují a nezobrazí se soubory na TV, jako když zapojím flešku?

Koupil jsem si externí disk WD Elements 1.5TB uložil na něj soubory – filmy, videa, hudbu a foto, disk byl ve formátu NTFS, ale po zapojení přes USB s televizí se jen objevilo načítání, ale nic se nezobrazilo, bylo mi poraděno, že externí disk mám přeformátovat na FAT, to jsem učinil a výsledek byl stejný. Proto se chci zeptat, čím to je, že disk a TV spolu nekomunikují a nezobrazí se soubory na TV, jako když zapojím flešku.

Nejlepší odpověď
Kepler

Je třeba se podívat do specifikací TV, jestli je vůbec schopná akceptovat takhle velký disk. Mám pocit, že většina TV přijímá max. 1 TB.

Další odpovědi
mosoj

Nevím jakou máš Tv a jak je udělané menu. U mé LG je konkrétní USB jenom pro přehrávání a konkrétní USB pro nahrávání a vždy se ten který vstup musí navolit v menu.
Pozor!
Při nahrávání si TV naformátuje disk podle svého a pokud tam máš údaje tak je zničí. Takto naformátovaný disk zase nelze přehrát v PC. Jde to jenom na té TV na které to bylo nahrané.

Mc Merkurion

…záeží na tv, některé nevezmou velikost, jiné formátování >>> je to v návodu napsaný, co akceptujou…

Mira007

Taky mám LG model z hlavy nevím, ale má pouze jedno USB pro přehrávání nahrávání tento model neumožňuje