Retko

Pripisovani textu do wordu porad stejnou barvou.

Pripisuju si poznamky do wordu, ktery uz ma text, nekde barevny, nekde cerny.

Kdyz kliknu nekde vedle napriklad modreho textu, tak pak ta moje poznamka je taky modra.

Ja bych chtel aby moje poznamky byly treba zeleně, at kliknu kdekoli. Jak to provest??

Diky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nelze. Když klikneš za vepsaný text, bude barva taková, jako je barva textu předtím. musíš kliknout a zvolit barvu. já vím, je to blbý, ale co naplat.
Jediný co mě napadlo je uzamknout dokument a sledovat úpravy. Pak se ti to co napíšeš v textu zobrazí v rámečku kdy a co bylo doplněno případně vymazáno a vložený text je myslím červený.