připevnění zrcadla

Ahoj potřebuji poradit jak dát zrcadlo na zed bez použití pěny.zrcadlo je bez rámu,nebo jakou pěnu jste použily? DĚKUJI

Nejlepší odpověď
Q

Já mám zrcadlo na těch TEXA kvalitních oboustranných lepicích páskách (tedy v koupelnách na dlaždicích a drží skvěle. Na skřň jsem jej nalepila také tak a když se dceři podařilo jej prokopnout, šlo snadno odtrhnout (pravda, museli jsme tam dát zase nové) po páskách by zbyly šmouhy, ale jinak pohoda.

Další odpovědi
COVERENDER

Ono zalezi na tom jak je to zrcadlo velké. Ja jsem si nechal udelat hezky tenký plech ktery jsem nalakoval, ktery mel na sobe v prostřed jedno očko na pověšení a na to jsem to zrcadlo přilepil. Kdyz budete chtit tak Vam muzu poslat foto a vyrobit Vam to. Vypada to hezky. Muj mail je: coverender@seznam.cz

Rhapsody

Taky je zde možnost uchycení zrcadla do zavřených úhelníhů v rozích. Věřím, že v každém normálním sklenářství vám takovéhle držáky za pár kaček prodají.

Nebo je taky možné zrcadlo přišroubovat

fortin

Tak to kupte silikon na zrcadla. Rozdíl mezi sanitárním a na zrcadla je že není kyselý.

cinda

Prodávají přímo lepidla na zrcadla, funguje to,ale pozor před lepením přetřít barvou,třeba primalex,jinak by se vám z druhé strany udelali černé mapky jak je to u starých zrcadel,věřte už jsem jich pár namontoval,nelepit na štukovou omítku,oškrábat!

jajinka123

Pro upevnění zrcadla je nejlepší použít hmoždinky a nějaký závěsný systém. Nějaká kotevní technika http://www.metal-trade.cz/cs/eshop­/51-hmozdinky-upevnovaci-material