Avatar uživatele
anonym

připevnění zrcadla

Ahoj potřebuji poradit jak dát zrcadlo na zed bez použití pěny.zrcadlo je bez rámu,nebo jakou pěnu jste použily? DĚKUJI

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Q

Já mám zrcadlo na těch TEXA kvalitních oboustranných lepicích páskách (tedy v koupelnách na dlaždicích a drží skvěle. Na skřň jsem jej nalepila také tak a když se dceři podařilo jej prokopnout, šlo snadno odtrhnout (pravda, museli jsme tam dát zase nové) po páskách by zbyly šmouhy, ale jinak pohoda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
COVERENDER

Ono zalezi na tom jak je to zrcadlo velké. Ja jsem si nechal udelat hezky tenký plech ktery jsem nalakoval, ktery mel na sobe v prostřed jedno očko na pověšení a na to jsem to zrcadlo přilepil. Kdyz budete chtit tak Vam muzu poslat foto a vyrobit Vam to. Vypada to hezky. Muj mail je: coverender@seznam.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rhapsody

Taky je zde možnost uchycení zrcadla do zavřených úhelníhů v rozích. Věřím, že v každém normálním sklenářství vám takovéhle držáky za pár kaček prodají.

Nebo je taky možné zrcadlo přišroubovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Tak to kupte silikon na zrcadla. Rozdíl mezi sanitárním a na zrcadla je že není kyselý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cinda

Prodávají přímo lepidla na zrcadla, funguje to,ale pozor před lepením přetřít barvou,třeba primalex,jinak by se vám z druhé strany udelali černé mapky jak je to u starých zrcadel,věřte už jsem jich pár namontoval,nelepit na štukovou omítku,oškrábat!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jajinka123

Pro upevnění zrcadla je nejlepší použít hmoždinky a nějaký závěsný systém. Nějaká kotevní technika http://www.metal-trade.cz/cs/eshop­/51-hmozdinky-upevnovaci-material

před 3513 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek