Avatar uživatele
verka

Připálili jste někdy, jak se říká i vodu?

Já se přiznám k slepici na paprice, vyhodila jsem ji i papiňákem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, elektrikář, Gwen před 4960 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gwen

Jo, mockrát, naposled asi před hodinou jsem opravdu připálila vodu, resp. konvici – až z ní, chudinky, lítal smalt. To se stupňuje s věkem a sklerózou, s tím opatrně počítejte. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Když jsem poprvé vyráběl karamel.
Málem jsem vyhodil i sporák.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Mě se zatím nic nepodařilo spálit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Jo a několikrát, rýži, brmbory a dokonce i vajíčka na tvrdo,vařila jsem je hodinu až lítaly po kuchyni. Já vyhodila asi 3 kastrůlky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

no jejda jednou jsem připálila brambory to byl takový smrad a hrnec šel rovnou do popelnice

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jednou jsem vařil tak,že hořela i kuchyň.Kolega vařil maso v papiňáku Voda se vyvařila a maso doslova vystřelilo na polici s hrnkama.Dlouho to maso hledal.

Zdroj: 30let v kuchyni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Jako malý kluk, školák jsem omylem zaplul místo čaje velký hrnek skopového masa namočeného ve vodě.
Šel jsem do školy a pak za kámošem, po škole už byli rodiče doma a......
to byla hrůza, mastnota všude, normálně se to nějak usadilo na povrchu stěn i kuchyně. Pamatuji si jen ten mazec.
Pak ještě další průser, dal jsem vařit do velkého hrnce čaj. voda se téměř vyvařila a zbyl jen „magorák“
Neumím vařit, ale umím jiné věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já jsem vařil brambory hrůza všechno šlo do popelnice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ja taky,hlavne kdyz jsem se varit ucila.Vetsinou to byvalo zeli a ja si u vareni cetla.
Nedavno se mi cosi takoveho stalo taky,muj chlap se jeste smal,a pak pripalil vajicka,to jsem se smala pro zmenu ja.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Zrovna nedávno dal jsem si do remosky dusit
plněné papriky snědl jsem dvě a zapomněl remosku vypnout, Ráno ve 4 jsem už pro kouř pomalu nemohl dýchat mněl jsem tam doslova briketky. Budu si k ní muset stvořit časový vypínač.
Na vodu jsem si pořídil rychlovarnou konvici. Ta se nepřipaluje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kocour.fous

Já nejvíce,když se pustím do vaření a přitom si na chvilku odskočím k pc..posledně to bylo při zavařování okurek..ještě ted je tu cítit ocet..předtím jsem připálila brambory…a od koho jde ten smrad jsem se šla jsem se kouknout z okna kdo tam pálí seno..)))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Mužu se zeptat co je uknout, To se mi ještě
nepovedlo.

před 4958 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
verka

Koukám že i mistr elektrikář se ukne! A panenko koukej rychle něco připálit,ať ti můžu dát body, dneska se dávají za spálení. D

před 4959 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek