oli85

Pripalene jidlo ,jak se zbavit chuti spaleneho,prosim o radu?

Nejak se mi podarilo pripalit kure na paprice,stihla sem to prendat do jineho hrnce ale stejnak citim takovou nepatrnou chut pripaleneho ,prosim o radu jak ty chuti se zbavit.

Nejlepší odpověď
iceT

Chleba zbavuje připálené chuti
Ani u připálené polévky není pozdě. Tekutinu bez připálených zbytků přelijeme do čistého hrnce, přidáme k ní krajíc chleba a opět ji zahřejeme. Chleba přitom natáhne většinu pachu ze spáleniny.

nebo snad tady nějaká rada
https://www.go­ogle.cz/search?q=jak+se+­zbavit+p%C5%99i­%C3%A1len%C3%A9+chu­ti&oq=jak+se+zba­vit+p%C5%99i%C3%A1len%C3­%A9+chuti&aqs=chro­me..69i57j0l4­.9278j0&source­id=chrome&espvd=210&es_s­m=122&ie=UTF-8#es_sm=122&q­=jak+se+zbavit+p%C5%99i­p%C3%A1len%C3%A9+chu­ti&spell=1