pizlicka

pripadate situ nekdy jak v totalitnim rezimu?

ja ano.zejmena,kdyz ti sami jedinci lamentuji nad stejnymi dotazy,ze se opakuji porad dokola,to jim hloupe neni,ale kdyz nekdo polozi stejnou otazku,ktera zde jiz byla,aniz by se jedinec opakoval,nad tim se pozastavuji.a buzeruji,jak za totality.od toho je tu admin,tak co berete pravo do svych rukou a cpete se kam nemate?

Nejlepší odpověď
Drap

Vláda nám stále tvrdí, že všechny špatnoti jsou daň za demokrcii, tak to ber taky tak.

Další odpovědi
hanulka11

Určitě ne ..jen je třeba, když někam přijdu tak vědět ,co se má a nemá dělat .Je dobré si přečíst pravidla pak je po problémech.
To je můj názor – nemusíš s ním souhlasit.

iceT

Zkuste si tohle otevřít a rychle pochopíte
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=maskarpone&sa=Vyh­ledat

trošíčku nerozumím tomu:lamentuje se nad stejnými dotazy,co se opakují,ale když jedinec položí stejnou otázku,která zde již byla,aniž by se jedinec opakoval-tak buď se něco opakuje nebo se neopakuje.Je snad jedno,jestli je dotaz slovo od slova okopírovaný nebo použiju podobná slova,ale furt to bude stejný dotaz,i když jinak napsaný a furt bude mít stejný smysl.
Pošlu-li někoho do háje nebo pošlu-li někoho do zadele,pořád to má stejný význam.Chci aby mi ten dotyčný dal pokoj.

ten který je

Pizlicko za totality by bylo nepřípustné aby takové množství lidí jako je zde,mohlo vůbec mezi sebou komunikovat,ale kdo ví co nás zase čeká…:-/

anonym

Přiléváš olej do ohně! A dobře děláš!

johana 56

Nelze srovnávat neprožité.
Vždy jsou stanovena určitá pravidla,pokud s nimi souhlasím,musim je dodržovat.