Avatar uživatele
Klára K.

Připadám si hrozně těžkopádná a veliká, i když to asi není pravda…

Nejsem tlustá, ale jsem od přírody větší (ale zároveň mne hodně vrstevníků převyšuje) a ani mi to nevadí, problém je ale v tom, že když tancuji, tak hrozně dupu, a připadám si hrozně těžkopádná (můj styl tancování se skládá hlavně z poskakování, proto to dupání) ale vůbec nevím proč, normálně si tak ani nepřipadám, když třeba tancuji bosá na betonu (nebo něčem tvrdém) tak tolik nedupu, a tak moc těžkopádná si nepřipadám… Jde tento nepříjemný pocit něčím odstranit? Děkuji za odpovědi 🙂

Zajímavá 0 před 3868 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Tak netancuj, nebo si pořiď odpružené boty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klob1

jestli tancuješ ráda,tak to neřeš.tanec není o tom,aby tě někdo třeba kritizoval,ale aby se člověk pobavil..a trošku dal tělu své.Některé tance jsou,aby svedli partnera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zkus si tak trochu zabaletit. Baletními pohyby se tak „odlehčíš“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LysoňXXX

Při tancování nedošlapuj celou váhou na paty, ale zapoj celé chodidlo..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

je to otázka „naučiť sa pohybovať“.
sklr, ako to budete riešiť, pozrite sa na ulici, ako ľudia chodia – ten šúpe nohami, ten sa kláti ako námorník, henten má ruky od seba akoby pod nimi niesol melóny, niekto „si obchádza gule“, nejednej žene sa húpu prsia, tá robí dlhé kroky, chodí kowboy a pod.
ľudia sa hýbu rôzne.
chôdza je prejavom človeka (podobne ako reč, mimika, …)
s ohľadom na svoju postavu (ako aj každý) by ste mali hľadať radu v nejakom choreografickom štúdiu, ale to by stálo dosť koruniek. často pomôže pár baletných cvičení, trénovanie doma (noste napr. po dome na hlave knihu [tak, aby nespadla]) či hodiny aerobiku alebo iného pohybového tréningu (nie silového), tanečná.

pocit nejde ničím odstrániť, proste musíte tréningom nadobudnúť istotu, že sa nepohybujete ako slon v porceláne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek