doney gal

Připadá vám, že je v restauracích draho?

Co jsem tak vypozoroval, tak nejlevnější minutkový masový steak s oblohou stojí tak 120 Kč. Příloha – brambory, hranolky 30 Kč. Připadají vám takové ceny normální? To nepočítám nealko pití.

Nejlepší odpověď
quentos

Jak kde a jak co, negeneralizoval bych. U steaku nemůžete čekat, že bude levnej ;{)> no a nealko tu holt bude vždycky dražší než pivo.

Další odpovědi
Kiti

Tak drahý jsou jak kde. Steaky nejím, tak nemám srovnání, každopádně si vem, co všechno musí majitel zaplatit.
Elektřinu, vodu, teplo, personál, zdravotní a sociální, čistící prostředky (toho taky není málo, i když se může zdát), sám sebe…a určitě mnohem víc věcí.

anonym

Do hospod sice nechodím,ale když si spočítám dnešní ceny masa,tak je cena relevantní.