Pokročilý

Připadá Vám trapné vzít si na dovolenou k moři do hotelu místo kufru krosnu?

Letos jedu na dovolenou s mámou. Vždy si bereme společné zavazadlo, ale letos vyvstal problém. Nechceme jet s cestovní taškou a mamka chce koupit kufr na kolečkách, ale já jsem pro krosnu.
Mamka tvrdí, že krosna v poměrně dobrém hotelu působí trapně. Co myslíte vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Podle mě je to úplně jedno. Na dovolenou si já osobně jezdím odpočinout a dávám přednost pohodlí před honěním parády.

Další odpovědi:

Bronzový

krosnu nemám, zato kufr ano a musím říct, že mi plně vyhovuje - přece jen, krosnu musíte vláčet na svých ramenou, kdežto ten kufr si jede sám, jen ho řídíte :) ...a jen občas poponesete do schodů

edit: Butani - přesně to podle mě kufr na kolečkách je, mnohem pohodlnější ;)

jo, ale trapné to rozhodně není... prostě si vemte, co vám vyhovuje nebo kam se vám vejde víc věcí :)

Stříbrný

podle toho do jakého hotelu jedete...
Já upřednostňuju kufr na kolečkách - nemusíte se s ním tahat na ramenou... nevím nevím, jak se potáhnete s krosnou na zádech z dovolené v letních šatičkách...
Navíc - víte co se říká - věřte mamince, ta má vždycky pravdu.
A pokud si budete chtít koupit nějaké suvenýry, tak v krosně se vám rozbijou určitě, v kufru, který je vyztužený, dovezete domů v celku téměř všechno...

Zlatý

Kúpte si krosnu s kolečkami. Až vás budú bolieť plecia, alebo chcete vyzerať ako dámy, potiahnete si ju za sebou ako kufor.
Rozdiel je aj v obale, krosna máva mäkký obal, kufor na kolečkách môže mať tvrdý obal, viac chráni.
V hoteli je každému úplne jedno, v čom máte batožinu. Skôr sa pozrú na cestovateľky. :-)

Bronzový

Co si myslí ostatní tak nějak neřeším. Pravděpodobně budete v hotelu s krosnou jediná, no a co? Nicméně do kufru se dle mého oblečení líp skládá a není nijak extra pomačkané. V tom vidím výhodu oproti krosně.

Zlatý

Pokud nebudete bydlet v hotelu typu Plaza, Hilton atd, kde bych věřila, že i nějaký zavazadlový "dress code" existuje, tuhle otázku bych vůbec neřešila. Jestli máš ozkoušenou krosnu a ve všech směrech ti plně vyhovuje, proč ne? Lidi ať si trhnou lopatkou :D Kdybys viděla mě, jak chodím oblíkaná...zelená s červenou, modrá se žlutou, elegantní kabelka ke sportovní mikině.. no VZOR trapnosti, módní policie by si na mě zgustla. Neřeším to - hlavně že mě je takhle fajn :)
Zkuste s mamkou najít nějaký kompromis, vždyť dneska už se dají sehnat i pěkný krosny - stylový, barevný, různých tvarů... Furt to jsou krosny, ale mají šmrnc :)
Nebo si spolu sedněte, na papír objektivně (!!!) sepište všechny klady i zápory obou variant - a co bude z boje vycházet vítězně, to kupte. Spíš než na konvence a mínění lidí, se zaměřte na praktičnost - ono takový kufr opravdu má svoje výhody... viz příspěvky kolegů :)
Tak jako tak - jedna z vás bude muset ustoupit, ale můžete uzavřít dohodu, že příští rok se role obrací. To by snad mělo hrozbu dusné atmosféry odvrátit.
Tak ať se dovolená vydaří a šťastnou cestu tam i zpátky ;)

Pokročilý

Trapné to není.Vím, že některé cestovky, které dopravují turisty autobusem, krosny nechtějí a v podmínkách na ně poukazují.
Jsou špatně skladovatelné, trčí z nich pásky a třeba na dopravním terminálu zavazadel, můžou dělat při popojíždění problémy.

Zlatý

Dívka s hezkou krosnou a ve sportovním oblečení vypadá podle mne lépe naž s kufrem na kolečkách který ji neustále za ní poskakuje, drnčí a navíc zpravidla celá její postava je táhnutím kufru nějak pokroucená.
A pokud není rozthaná, ošoupaná tak proč s ní nejít i do Hiltonu. A dal bych na ní něco co bude in - třeba figurku nějakého animovaného "kravaťáka" a nebo panenku v našem některém krajovém kroji.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 290
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 209
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 114
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.