Připadá vám tato zima poněkud jiná?

Vždyť je tu skoro jaro,jak to vnímáte?

Nejlepší odpověď
anonym

Ještě taky není všem dnům konec, i když u nás dnes pořád jen prší, no snad se dočkáš i toho sněhu

Další odpovědi
redy

Tahle zima je přesně taková jakou si přeju.
I ve vzduchu cejtím jaro, jen aby to vydržeko:-)
Doplňuji:
No a když to vydržekuje:-) bude fajn .-)

setapouch

V cem se ma lisit od nekolika predchozich? Zatim zadny rozdil nevidi. Pred dvema lety bylo na Stedry den pres deset stupnu.

anonym

Vypadá to,že pauza jako vloni.

suaeda

Zima u nás může teprve začít. Ačkoliv poslední roky se u nás otepluje a zimy nejsou již takové jako za mého mládí. Sníh běžně ve středních polohách i nížinách vydržel měsíc a jednou dokonce od listopadu až do března. Pokud sníh nyní napadne tak za týden je zněj pouze břečka. Mrazy byly také větší. Běžně se zimě vyskytly několikadenní mrazy kolem –18 °C.

marci1

Ne, nepřipadá. Je podobná jako více zim před tím. Před pár lety se ještě zimy střídaly, ale teď je takové hodně podobné. Ale kdo ví, co nás v letošní zimě čeká, když v Japonsku jsou až 2 m sněhu. V roce 1709 trvala zima 3 měsíce, půda byla promrzlá až do hloubky 1 m a zahynulo několik statisíc lidí. 🙂

Hawajka

Jaká zima? To spíš jaro!

klob1

No, pokud soudruzi v EU schválí, že bude normálně v nížině teplo(sluníčko) a na horách budou mít stále sníh. Tak to bude super. Jenže to asi neschválí a neuzákoní A to kdyby uzákonili. Tak věřte, že to bude! U nás také teče voda do prudkého kopce, protože kanál udělali na kopci a dokonce tam je vysoký obrubák. Přitom silnice je dost níže v kopci. Tak tohle je sice proti fyzikálním a přírodním zákonům, ale zvláštní a divné je, že jim to nějak funguje. No jo, co EU vymyslí to musí být. Tedy musíme se tak tvářit, když to jako z veřejných peněz hradili. Dříve to bylo opačně totiž, voda z kopce dolů po silnici a kanál pak bral tu vodu ze silnice.
Takže zima? Neboj také někdy bude až to bude mrzet! A ty potřebuješ zimu? Jsi přece v EU ne, tam se na to enhraje už. Dříve byli skutečně normální zimy. za to může se může poděkovat ekologům, kteří dnes na to přišli, že udělali EkoEU chybu. Je to tím, že se zvýšili komíny kvůli spadu. např. Elektrárna Opatovice n.L. a Chvaletice. Ty zapřičiňují, že to teplo jde mnohem výš, takže se nedokáže ochladit Atmosféra. takže Orlické hory jsou pak v zimě bez sněhu. Dříve, když to bylo jinak, tak byli hory, že museli kolkrát vyfrézovat tunel,aby se lidé dostali. Tolik bylo i sněhu. Tolik nemrzlo, ale padalo to do mínusu, ale tím sněhem, tak vlastně moc nemrzlo.
Už se pídili, proč bývali dříve skutečné zimy a proč v poslední době nejsou. Samotincí ekologové to říkají, že uděli chybu s těmi komíny. tak tady je vysvětlení i podložené. To dá lidský logický rozum, že přírodě chtít něco měnit je nesmysl. Pak ta příroda se také změní. Někdy něco dobrého, je vlastně zlého.Spíš ke škodě. Také chci, aby přiroda a zem tu dlouho existovala. Ale za cenu. že to nebude ještě horší nežli je.
Když se vrátím do Základní třídy, kde byla Vlastivěda, tak tam bylo toliká životních moudrých informací, které dají Inteligentní rozum. Tak by dost lidí přišlo na dost věcí, na které nemusí mít velkou školu a jen obyčejný rozum. Tak jakože 1 a jedna jsou dvě.
Některé předměty Základní školy na to stačí. je pravda, že envím, co se dnes tam učí, ale dříve tam byli docela užitečné informace. Které v Přírodě a v životě platí.

gagaga

pripada mi tu velka zima . :)
vratila jsem se z teplicka ;(
ale je mi lito ( jako uz skoro kazdy rok ) vlekaru , a vsech , co se zivi " zimou "
ach jo …

  • iv-