Připadá vám Laurent Fabius k smíchu, nebo k pláči?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/379100-pristup-vychodni-evropy-k-imigrantum-je-skandalni-rozciluje-se-sef-francouzske-diplomacie.html

Kritizuje východní země za odlišný přístup k uprchlíkům, přitom v jeho zemi se Francouzi bojí v noci vyjít na ulici :D

Odpovědi
anonym

Spíš k pláči,zřejmě má předky v některé z této oblasti,jinak to nechápu.
Osobně bych mu přidělil domů 5 takových kousků,aby se mu trošku rozsvítilo v makovici.

Vlosa_xD

spíše k pláči.......

Mc Merkurion

co na něj říct: komu není zhůry dáno,tomu není pomoci…

Elk

Fabius a celá západní Evropa by si měla sáhnout do svědomí a podívat se, jak v minulosti kolonizovali a drancovali jak africké, asijské i jiné části světa, jak jim vyhovovalo, že mají otroky, ze kterých těžili i staletí – to jim nevadilo, že?
Nezmiňuje se už o c.i.k.á.n.e c.h z Rumunska, které vyhostili. Jak je možné, že My – češi, jsme tak neohleduplní, když si chceme zachovat svoje kulturní bohatství???
Bohužel, ani naše vláda nás nebrání.!
Osobně bych byl za rozpuštění EU – stejně je to k ničemu.
Teď je ubytujeme, nakrmíme…ale co dál? Co v zimě, kdo je bude učit a neustále se o ně starat?

Jde o dobře promyšlenou taktiku USA, dobrý byznis, nebo jenom blbost?

Nemají žádné evropské návyky a navíc si budou uzurpovat nárok na jejich víru atd.
Čeká nás hrůza.
Mám podobný pocit, asi jako lidi v roce 1938 před II. sv. válkou.

Bůh s náma!!!

xxx3

To je hezké, že nabízíte jen tyto dvě možnosti. K smíchu…k pláči…
A co když ten pán má pravdu?…Ne, NEMÁ!!!! My Češi to (jako obvykle) víme nejlépe.