kkingg

Princ z Neciček pod okapem

Tato postava se má vyskytovat v nějakém českém starším seriálu, poradí někdo? Prosím prosím:-)
Doplňuji:
Google mi právě nenajde vůbec nic a napsaný je to takhle „P r i n c z N e c i č e k p o d o k a p e m“ schválně,aby to nešlo dohledat, protože se jedná o sázku:-)

Odpovědi
štamgast

Napíš to v kuse, vůbec to nemůžu přečíst!

ReHu

Když to napíšeš normálně do vyhledávače, tak ti jistě vyjede nějaký odkaz.

terry

A jak hodně starém seriálu? Nejsem nejmladší a tato postava mi nic neříká.
Je také možné, když žádný vyhledávač nic nevyhledal, že ani neexistuje.