mosoj

Přináší stárnutí také nějaké výhody, nebo je to čistě jen degradace organismu ?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, třeba zkušenosti. Problém je jen v tom, že už je většinou nechce nikdo slyšet

Další odpovědi
led

Vedomie, že už nemusím do práce, počúvať reči nadriadených… za predpokladu, že sa uspokojím s dôchodkom.
Skúsenosti, ako píše Drap, žiaľ väčšina nasledovníkov nechce prijať, chcú zažiť vlastné popálenie.
Degradace organizmu… mladíku, no,no! u vás si dovolím tvrdiť, vekovo senior ale duševne… v najlepších rokoch, aj keď naše názory na život sa rozchádzajú. Poznám aj vekovo mladých starcov s degradáciou organizmu…

marci1

Degradace bych ani neřekla. Že stárneme, za to může kyslík a stárnou všichni. Ve stáří jsme již chytřejší prožitými zážitky, máme více času na své koníčky, zájmy, společné chvíle strávené s rodinou, hlavně vnoučaty. Čím jsme starší, tím více si rozšiřujeme všeobecné znalosti, které nás obohacují a můžeme třeba (pokud o to stojí) poradit mladým. 🙂

mosoj

Ale jen si tu degradaci přiznejme. Nicméně podle vědeckých průzkumů prý máme méně často rýmu, snižují se projevy alergie, klesá počet migrén, snižuje se potivost a stoupá uspokojení ze sexu ( ještě aby klesalo po takovém výkonu).