Přinášejí střepy štěstí?

Já si myslím že ano.Dnes ráno jsem rozbil sklenici.V práci jsem byl povýšen na vedoucího směny a zahy na to mi přišla zpráva z katastrálního úřadu,že má žádost byla přijata.Jen jsem zvědavý cobude do třetice. 🙂
Doplňuji:
fablen,myslíš,že v 54 letech by manželka ještě mohla otěhotnět? 😁

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak to si měl i šťastný den , nemusí být do třetice …i tak je to bezva gratuluji

Další odpovědi
led

Jedine, ak to nebude zrkadlo.
V prípade zrkadla je to 7 rokov nešťastia… ☹

fablen

gratuluji barbakane, třetí zpráva bude ta, že manželka je těhotná 🙂
Doplňuji:
tak to skutečně možné nebude, ale třeba Ti zvýší kapesné. Nějaká souvislost s manželkou tam určitě bude, uvidíš večer 🙂.

tom004

Samá paráda a blahopřeji. Dopručuji mít po ruce i v budoucnu, vždy nějakou tu sklenici.