Adula.57

prima cool

Kdo mluví a vymýšlí upoutávky a všechno okolo toho na programu cool?

Nejlepší odpověď
Damiana

Koukám, že Honza Dolanský (hlas Prima Cool) je dost populární.
Je pravda, že tato TV má svůj profil skutečně dost „cool“, proto je jejich self promotion (to je oficiání, v médiích používaný termín pro oddělení výroby upoutávek) takový „odvaz“.
Nedávno tu byl podobný dotaz, na který jsem odpovídala, tak se podívej tady:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-nebo-co-ma-nastarosti-televizni-reklamy