Avatar uživatele
arygnoc

prili (prajete) ste niekedy niekomu smrť?

reakcia na stránky na facebooku „Modlíme se za leteckou havárii slovenského hokejového týmu“.

http://www.fa­cebook.com/Ces­koZviteziProto­zeMaVicMrtvychHo­kejistu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, iceT, Drap, anonym, anonym před 4356 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mám přát smrt Slovákům, že nás porazili v hokeji ?! Nikdy. Vždyť bronz je také hezký. Mohli jsme třeba skončit poslední. … Nepřejte nikomu smrt ani v největším rozčílení. Budete mít třeba výčitky svědomí pokud se tak opravdu stane.
Doplňuji:
Ta stránka na Facebooku je s prominutím hnus.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nesmí se tady používat neslušné výrazy, takže nevím jak bych to mohl vyjádřit . Pochopím, že někoho může něco takového napadnout v rozčilení, ale pokud už píše..........za to by se snad mělo trestat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Ani jsem ten odkaz neotvíral.Toto je největší hnus co může být.V životě jsem dostal pěkných pár facek,ale mému soupeři jsem nikdy toto nepřál.Ber to tak že hlupák (chtěl bych napsat jiné slovo,ale nějaký zdejší inteligent by mne smazal) schován za internetovou anonymitou,by toto nikdy neřekl nějakému fanouškovi z očí do očí.
P.S. Osobně se omlouvám za takového pomatence a co se týče hokeje držím Slovákům palce !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

arygnoc bohužel v každém národu se najdou kreténi. Jinak ani nejde nazvat magora co tohle napsal.
A abyh odpověděl. ANO litoval jsem, že není trest smrti když soudili tu zrůdu která zabila svoje 4 děti.
P.S právě jste (jsme) dostali 5 gól

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Stydím se,ale ano.Bylo to jen chvilkové pomatení smyslů a kdyby se to doopravdy stalo,tak teda nevím.
Myslím,že takové přání mělo na pár vteřin hodně lidí,v momentě nejvyšší rozčílenosti,ale nebyla ta přání myšlená doopravdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ano smrt vždy přeji všem úkladným vrahům, zejména pak dětí. No a autoři i příznivci zmíněných myšlenek na facebooku by zasoužili seřezat na zadek aby si nejméně týden nemohli sednout a měli by, jako hodně velká hovada, žřát jen to nejplesnivější seno. Opravdu těžko se na jejich adresu hledají vhodná slova!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

Od autora stránky to bylo jistě hloupé až dětinské. V novinách psali, že má navštěvnost asi tisíc, možná by se i zdvojnásobila. Ale po otištění se oní dozvěděly miliony, já jsem tam taky byl. A lidé v diskuzi volají po cenzuře. Dofám, že to Slováci ještě otočí.
Doplňuji:
Konec. Škoda, už to nestihli.

Zdroj: http://www.ak­tuality.sk/cla­nok/206906/nechut­ne-fanpage-za-smrt-slovenskym-hokejistom/

Upravil/a: gepik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Tak ono to co je na facebooku se ani neda brat važně tak totiž ani nejde najit normalni lidi :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

iceT, tak jsme jenom lidé a občas máme chvilkové výpady. Ale pokud někdo založí stránku s nenávistí je hnus nad hnusy. Stydím se za některé lidi.

před 4356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

S vytvořením takovéto stránky na FB samozřejmě také nesouhlasím,to jsem opoměla zmínit.Stránku zřejmě stvořil nějaký zakomplexovaný pitomec,co nepochopil,že tenhle sport je jen sport,byť jde o medaile-ve finále stejně nejde o život a příště to zase může být jinak.Asi tak.

před 4356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Plně s Vámi souhlasím.

před 4356 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek