Zvědavý

Přikláníte se na Východ nebo na Západ ??

Myslím politicky:

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
setapouch

Západ

Kdyz zacnes vyhrozovat, ze odejdes ze zapadniho bloku, pristanou ti na uctu miliardy eur. Kdyz ve vychodnim bloku chces socialismus s lidskou tvari, pristane ti na letisti vojensky special a pres hranice prijede bratrska pomoc na tancich.

Další odpovědi
redy

Západ

Ani k jednem,ale poze a jenom k hodným lidem.Já vím že všude sou lidi hnusný,a hodný.Tak se přikláním k většině, protože věřím, že většina lidí je hodnejch.Tím myslím že nechtěj války.

fcoop

Západ

Je lepší se mýlit s USA než mít pravdu s Ruskem.

http://www.no­vinky.cz/komen­tare/365730-komentar-proc-je-lepsi-mylit-se-s-usa-nez-mit-pravdu-s-ruskem-jiri-pehe.html

Prakticky – je zcela jistě lepší být „okupován“ USA,než být okupován tou hordou z Východu.

suaeda

Západ

Je na čase se přiklonit na západ. Stačí to co nás, nebo spíše některé vyvolené za 40 let soudruzi z východu naučili. A dnes na to doplácí většina. A doufám, že nás vyvolení opět nezaprodají na východ.

gecco

Západ

I kulturně máme blíž k západní Evropě, než k východní…
Dofám…
😉

Mirdas

Západ

VeRe1983

Západ

Doplňuji:
Samozřejmě západ. Vždy jsme tam totiž patřili a čtyřicetileté vytržení na východ bylo historickým omylem.

Nerevarin

Západ

Doplňuji:
Raději patřit k západu, kde jsou vyspělé evropské země a USA.

anonym

Východ

Na východ, kde jsou mírumilovné státy, včetně RUSKA !

Mapel

Východ

Docela špatná anketa. Nepřikláním se k žádné straně vždy jdu svou cestou. Proč bychom neměli mít vlastní názor a jen se opičit? Jelikož není vyhnutí musel jsem dát nesprávnou odpověď.

dědapetr

Západ

Na Východ i Západ proti Islámskému státu – džihádu.

anonym

Západ

Musel jsem hlasovat, ale nesouhlasím s tím.
Také nechci hlasovat v takto vyhrocené otázce.Co takhle z obou politických kultur si vybrat to lepší a jít svou vlastní cestou.
Ano, pro Západ, ale ne pro kapitalismus, protože ten je hyenický (jak nás učili ve škole, vykořisťuje člověk člověka a denně to vidíme na pracovištích).
Ano, pro Východ, protože lidem zajišťoval důstojné podmínky k životu a ve stáří.

anonym

Východ

anonym

Západ

Na západ,bez všeho zlého.

Shaohao

Západ

andyana

Západ

led

Otázka je zle postavená. Ak chcete skutočne demokratický názor, musíte mu aj dať priestor, napríklad „jiná odpověď“. Nemožno človeka nútiť len do odpovedí, s ktorými nesúhlasí.

setapouch

Obávám se, že v tomto případě není jiná možnost. Svět je opět polarizovaný na Západ a Východ (plus islámští fanatici, ale s těmi snad v našich končinách nechce jít nikdo). A neutralita je v našich podmínkách dost nereálná varianta.

Zvědavý

Je ať je válka. Smrt Putinovi i všem kdo souhlasí s jeho „mírovým“ režimem

mosoj

Co to politizuješ. Jsem proti válce a západ dělá vše pro to aby byla.
To není jenom můj postoj to je postřeh i západních politologů!

zorro

Příspěvek smazán administrátorem.