Přijmete to ?!

Dar – nedar ?!

http://letecka­posta.cz/356186239

Nejlepší odpověď
Andělé

Jůůů,ahoj milý Barbakane:-),
ani jsem nevěděla,žes byl na dovolené,protože jsem tu zase nějakou dobu nebyla.To mám ale štěstí,že jsem Tě tu chytla:-)
No to víš,že dar,tj.od Tebe opravdu moc pěkné a originální,i já moc děkuju a ráda ho přijmu…hned si ho beru:-)
Posílám moc pozdravů a měj se krásně,já zase letím.....ahojky…:-)

Doplňuji:
Jo a vítej zpět…:-)

Další odpovědi
Damiana

Přijmu a ráda…:-) Vítej zpátky z cest! 🙂

hanulka11

měl se s báječně -vidím hubu od ucha k uchu- tak se do toho pusť

pizlicka

tak to je napadite.hmmmm,pek­ne,moc pekne.

Funna

pěkné…ale nějak nechápu, na co se vlastně ptáš…
Doplňuji:
aha…to je pozdrav z dovolené..sem netušila, že to tu je jak na facebooku, že každý ví všechno o každém…

johana 56

Vítejte zpátky.Jistě s krásnými zážitky a vzpomínkami.

led

Zaujímavá rýchlomiznúca reklama. :)
A ja som myslela, že ste si šiel oddýchnuť od otázok a odpovedí…

Sůwa

Mně tam chybí stopy levé nohy – 3 x pravá, levá nikde.

anonym

Máš postřeh,sám nevím jak se to stalo. 😁

annas

Barbakane, vítám zpět. Pokud vám vyšlo počasí, určitě příjemný pobyt. Osobně mám na Balt krásné vzpomínky.

anonym

Annas,děkuji,člo­věka potěší,když někdo někoho přivítá z cest a pobyt u Baltu byl fantastický.