hashtagjj

Příjmám wifi, kterou chci kabelem posílat dál, jde to nějak? (kabelem nemyslím udělat z pc wifi hotspot)

chci si navést internet do televize, ale nechce se mi tahat kabel z vedlejší místnosti z routeru tak jestli si to můžu nějak píchnout do PC že by mi to vysílal PC?

Odpovědi
zjentek

tak chceš kejbl, nebo né?
https://www.go­ogle.cz/search?q=wi­fi+hot+spot+sof­tware+for+pc&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=JktOV­JjHJqeK8QfbuI­GAAg#rls=org.mo­zilla:cs:offi­cial&channel=sb&q=wi­fi+hotspot+sof­tware+for+pc

techniťák

Ano zjisti si IP vašeho routeru napiš to do řádku internetu a tam si to můžeš změnit na hotspot,vysílač,při­jímač :)