Bronzový

Přijít o panenství- bolí to vždy?

Včera zde padla zmínka, že ženy (dívky) cítí bolest při prvním pohlavním styku. Je tomu tak vždy, nebo je to spíš taková psychologická obava a ta bolest není objektivní, ale spíš předem vsugerovaná. Co když je v tom opravdová láska- není pak ta bolest zanedbatelná, citem přehlušená?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

kazda zena je jina tak to kazdou boli jinak,ale velky dil jak to zvladnout bezbolestne ma muz

Další odpovědi:

Zlatý

snad zalezi na pristupu,kdyz je to hrrr,tak z toho nic nebudete mit,ale se spravnym "pristupem"se nemate ceho bat.moje "poprve"taky nebylo nic moc,snad proto,ze to byla premiera pro oba,ale vite co se rika?tezko na cvicisti,lehko na bojisti.

Bronzový

Řekla bych, že psychologie s tím nemá nic nespolečného. To by to mohlo bolet i muže :) Zkuste si představit, že máte blány mezi prsty a někdo vám tam udělá díru. Je to bolest fyzická, která se strachem nemá co dělat. Panenská blána je u každé ženy jiná. Existuje několik základních tvarů, od nichž se ostatní odvozují. Některé jsou jakoby trochu otevřené už dopředu (těch je víc než kompletně uzavřených otvorů), a proto to je u každé jiné - čím víc tkáně nutné k protřžení, tím víc to bolí. Navíc každý jedinec vnímá bolest jinak, každý má práh bolesti jinde.

Tady jsem našla pár tvarů, ale viděla jsem jich kdysi někde víc. Nevím, kde to bylo. Je možné, že to byla nějaká učebnice gynekologie...

http://cs.wikipedia.org/…

Je to u kazde zeny jine,to jsme s babama na tohle tema hodnekrate probraly,a tech,co jim partneri panenstvi neverili,je take dost.

Stříbrný

Hodně záleží na partnerovi.

Pokročilý

Tak proč se nezeptat...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.