koňák

Když někdo dělá přijímačky čekají na něj na chodbě rodiče?

tak jó,tohle taková divná otázka :) ale když někdo dělá přijímačky čekají na něj na chodbě rodiče?
Já je dělat nebudu,ale někdo říká že čekají někdo že ne…:)
Doplňuji:
Jasně,já si ttaky myslím,že ne…zajímají me ale i zkušenosti ostatních :)

Nejlepší odpověď
cochee

Když jsem je dělal já, tak na některé budoucí spolužáky rodič/rodiče čekal/čekali. Ale bylo to proto, že byli zdaleka, takže kvůli snadné dopravě domů. Jinak si myslím, že nastal trošku věk samostatnosti, já už sám bych se asi trošku „šprajcoval,“ kdyby tam na mě naši chtěli čekat. :) A o přijímačkách na VŠ už nemůže být vůbec řeč 😁

Další odpovědi
annas

Ano. Někteří rodiče především ěch dětí, které nejsou z místa školy, je doprovázejí. Ale většinou rodiče do školy nepustí,. Proto se projdou se po městě a vrátí se ke škole po ukončení zkoušek. Je vypracovaný harmonogram, mezi předměty je zařazená přestávka na odpočinek, takže to není časově možné. Navíc se budovy školy zamykají.

Možná je to někde jinak, ale znám z praxe.

anonym

Přijímačky jsem dělal několikrát – ale nikdy na mne rodiče „na chodbě“ nečekali…
Byli v práci.

Akzeret

Já byla sama, mám školu pěšky 20 minut od domu, ale mamka mi nabízela, že půjde se mnou – neprošlo jí to! :)
S dětmi, co dělaly přijímačky z 5. třídy, tam rodiče byli. S deváťáky nikdo ;)

brawldawe

NOPE

Lamalam

Na mě rodiče při žádných přijímačkách na chodbě ani jinde nečekali.