zjentek

příjemný vzhled- co to přesně je?

jedna z podmínek a požadavků na budoucího experta v tom kterém oboru je dnes stále častěji „příjemný vzhled“. Nepřijde vám tento bod v požadavcích zavádějicí, nebo přinejmenším urážlivý, pokud vás v řízení nevyberou? Pochopím požadavek na CV s fotografií, ale „příjemný vzhled“?
Můj názor je ten, že je to prakticky totéž, jako když čtete inzeráty žen, co často hledaj muže, který „ví co chce“.
Lze to označit za další z faux pas společnosti? Dík za názory

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud se po ránu nelekneš podíváním do zrcadla, tak si gratuluj, máš příjemný kukuč.
-
Určitě je brán hodně v potaz při styku se zákazníky. Ono záleží i na zabarvení hlasu, ječák, hlas je položen vysoko, taky není dobrý. Určitě tam nedám Quasimoda.

Další odpovědi
marci1

Příjemný vzhled si představuji tak, aby ten člověk nevypadal zanedbaně a působil lucidně.