Avatar uživatele
Tazman

Příjemný den přeji. Přemýšlím nad „pozdní“ či podzimní dovolenou. Ale nevím kam. Rozhodně ČR! Kam by jste mě poslali?:-)

Doplňuji:
Preferuji klid a přírodu. Železo-betonu mám plné kecky. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, hanulka11, Drap, anonym, anonym před 4218 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Záleží jako dovolenou preferuješ. Můžou to být lázeňské relaxační pobyty , nebo spíš tůry pohyb v přírodě , kola a pod .Apokud to druhé rozhodně Šumava nikdy nezklame a nyní jsou tam prý lesy plné hub.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Jeď do lázní. Za sebe doporučuji Vary nebo Mariánky. Je tam krásná příroda, nádherné parky a ještě ochutnáš léčivé prameny, můžeš se projet na kole, zkusit Nordic walking, nebo přijet i s pejskem (máš – li 🙂. Zaručený klid, příjemní lidé, žádný rachot, taková nádherná prvorepubliková atmosféra, kouzlo malých, útulných kavárniček, taneční večery – vřele doporučuji, dávám ti to z první ruky:-))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Mám rád podzimní Jizerské hory.Všude vylidněno,klid,lesy se zbarvují do barev podzimu a když se vezme ještě kolo,na kterém si můžeš vychutnat čerstvý vzduch a rozhled,není co řešit.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Souhlasím s Damianou, ale doporučuji lázně Třeboň. Nebo pokud pokud tě zajímá skutečně klid a krásná příroda a historie, tak mám tajný tip na Slavonice. Něco jako Telč, ale téměř bez turistů, zvlášť na podzim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě nějaké hory. Osobně bych doporučoval Rychlebské , Jeseníky popřípadě Beskydy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sama bych odcestovala kamkoliv do přírody.
Doplňuji:
Beskydy, Krkonoše, Národní park Podyjí a tak dále.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alexa

ČR je skvělá volba :) Já osobně bych byla pro lázně a odpočinek :) Z vlastní zkušenosti doporučím Luhačovice – jsou skvělé, nyní už jistě „nepřeturistované“, spousta kavárniček a cukráren, na druhou stranu i možnost sportovního vyžití. Mohu doporučit Penzion Anebel (www.penzionane­bel.cz). Byla jsem tam s kamarádkou a super, dost služeb a krásné ubytování. Pokud chcete hory, zjistili jsme že mají podobný penzion i ve Velkých Karlovicích. Pokud to tam bude tak skvělé jako v Luhačovicích, zkusila bych to i tam, ale přece jen jsem člověk do města 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek