Pokročilý

Příjemný den přeji. Přemýšlím nad "pozdní" či podzimní dovolenou. Ale nevím kam. Rozhodně ČR! Kam by jste mě poslali?:-)

Doplňuji:
Preferuji klid a přírodu. Železo-betonu mám plné kecky. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Záleží jako dovolenou preferuješ. Můžou to být lázeňské relaxační pobyty , nebo spíš tůry pohyb v přírodě , kola a pod .Apokud to druhé rozhodně Šumava nikdy nezklame a nyní jsou tam prý lesy plné hub.

Další odpovědi:

Zlatý

Jeď do lázní. Za sebe doporučuji Vary nebo Mariánky. Je tam krásná příroda, nádherné parky a ještě ochutnáš léčivé prameny, můžeš se projet na kole, zkusit Nordic walking, nebo přijet i s pejskem (máš - li :-). Zaručený klid, příjemní lidé, žádný rachot, taková nádherná prvorepubliková atmosféra, kouzlo malých, útulných kavárniček, taneční večery - vřele doporučuji, dávám ti to z první ruky:-))

Zlatý

Mám rád podzimní Jizerské hory.Všude vylidněno,klid,lesy se zbarvují do barev podzimu a když se vezme ještě kolo,na kterém si můžeš vychutnat čerstvý vzduch a rozhled,není co řešit.:-)

Souhlasím s Damianou, ale doporučuji lázně Třeboň. Nebo pokud pokud tě zajímá skutečně klid a krásná příroda a historie, tak mám tajný tip na Slavonice. Něco jako Telč, ale téměř bez turistů, zvlášť na podzim.

Zlatý

Určitě nějaké hory. Osobně bych doporučoval Rychlebské , Jeseníky popřípadě Beskydy.

Sama bych odcestovala kamkoliv do přírody.
Doplňuji:
Beskydy, Krkonoše, Národní park Podyjí a tak dále.

ČR je skvělá volba :) Já osobně bych byla pro lázně a odpočinek :) Z vlastní zkušenosti doporučím Luhačovice - jsou skvělé, nyní už jistě "nepřeturistované", spousta kavárniček a cukráren, na druhou stranu i možnost sportovního vyžití. Mohu doporučit Penzion Anebel (www.penzionanebel.cz). Byla jsem tam s kamarádkou a super, dost služeb a krásné ubytování. Pokud chcete hory, zjistili jsme že mají podobný penzion i ve Velkých Karlovicích. Pokud to tam bude tak skvělé jako v Luhačovicích, zkusila bych to i tam, ale přece jen jsem člověk do města :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.