Avatar uživatele
anonym

Příjemné prožití svátků vánočních všem na této poradně přeje Jugar

Sice to není otázka,ale jsou to slova.Všem hlavně zdravíčko a nějakej hezkej dárek pod větev co radost udělá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, ahold, suaeda, gagaga, marci1, Tibca1, Nazdar Bazar, gecco před 3405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Děkuji Ti za přání, Tobě a zároveň všem tady, taky pohodové svátky a ať se tu sejdeme vždy jen s dobrou náladou, přející, tolerantní a nabití znalostmi a samozřejmě humorem. Vždy s úsměvem a to chce klid ! Krásné Vánoce. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

…„Sice to není otázka,…“, ale je teď taková doba přející sentimentu, tak ´ti´ to snad projde…
😉
A ať takových otázek nepřibývá, přeju (vrámci odpovědi) i já všem hlavně to, aby si svátky užili podle svých představ a ne podle představ někoho jiného…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ahold

A já zase přeji všem školákům, aby sem nedávali k řešení domácí úkoly.
Ještě by si o nich někdo mohl myslet, že jsou trubky.
A všem dohromady přeji klidné Vánoce, neklidný Silvestr 🙂 a šťastný celý rok 2015. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

..a já volně optimisticky a trefně navážu přímo na marci1– „ty už se tež letos prober Jugar a šťastné a veselé!!!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Jinymi slovy – protoze jsem sentimentalni, muzu porusovat pravidla. Nahlaseno jako kodex porusujici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Také já Ti přeji pěkné prožití vánočních svátků. Řekl bych, že asi lyžuješ, tak bych ti popřál pěkné a bezpečné ježdění, pokud máš blízko vlek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Děkuji za přání. Rovněž se připojuji.

Štěstí přispívýá v dobré pohodě, tedy i ke zdraví. Platí i naopak. :--))

před 3405 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

hezke svatky vsem..
a ze ta nase an. uz asi neco i piyila ! :p

( ta me zabije ) 🙂

  • iv-

před 3405 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek