Příjemné prožití svátků vánočních všem na této poradně přeje Jugar

Sice to není otázka,ale jsou to slova.Všem hlavně zdravíčko a nějakej hezkej dárek pod větev co radost udělá.

Nejlepší odpověď
marci1

Děkuji Ti za přání, Tobě a zároveň všem tady, taky pohodové svátky a ať se tu sejdeme vždy jen s dobrou náladou, přející, tolerantní a nabití znalostmi a samozřejmě humorem. Vždy s úsměvem a to chce klid ! Krásné Vánoce. 🙂

Další odpovědi
gecco

…„Sice to není otázka,…“, ale je teď taková doba přející sentimentu, tak ´ti´ to snad projde…
😉
A ať takových otázek nepřibývá, přeju (vrámci odpovědi) i já všem hlavně to, aby si svátky užili podle svých představ a ne podle představ někoho jiného…
😉

ahold

A já zase přeji všem školákům, aby sem nedávali k řešení domácí úkoly.
Ještě by si o nich někdo mohl myslet, že jsou trubky.
A všem dohromady přeji klidné Vánoce, neklidný Silvestr 🙂 a šťastný celý rok 2015. 🙂

zjentek

..a já volně optimisticky a trefně navážu přímo na marci1– „ty už se tež letos prober Jugar a šťastné a veselé!!!“

setapouch

Jinymi slovy – protoze jsem sentimentalni, muzu porusovat pravidla. Nahlaseno jako kodex porusujici.

Kelt

Také já Ti přeji pěkné prožití vánočních svátků. Řekl bych, že asi lyžuješ, tak bych ti popřál pěkné a bezpečné ježdění, pokud máš blízko vlek.

annas

Děkuji za přání. Rovněž se připojuji.

Štěstí přispívýá v dobré pohodě, tedy i ke zdraví. Platí i naopak. :--))

gagaga

hezke svatky vsem..
a ze ta nase an. uz asi neco i piyila ! :p

( ta me zabije ) 🙂

  • iv-