PeD52

Příjem internetu.

V mém PC Fujitsu Esprimo 3500, je síťová karta zabudovaná v základní desce.Problém je ten,že že po chvilce se ztratí sidnál Wi-fi,který je veden kabelem.Proto jsem na základní desku vložil další síť.kartu Realtek.Problém se opakoval.Nain­staloval jsem Wi-fi Router a přijímač vložil do USB .Signál se již neodpojil.Potom po chvíli zakážu router a přejdu na síť.kartu,internet chvíli jde a zase se odpojí.Nevím kde může být problém.
Doplňuji:
Díky za info,teď jedu přes Fi-fi router a přijímač mám v USB a jede to bez problému.Ještě doplň co má za sebou: Základní deska? nebo obě síťové karty které tam, mám?Když se vrátím z routeru k síťové kartě, tak to třeba funguje půl dne a potom se signál vytratí.Všechny ovladače v PC jsem aktualizoval…:-(

Odpovědi
Duvemblejt

Buď konfikt s jinými ovladači a nebo už to má za sebou .. R.I.P Fujitsu :(

kamon

Poptej tady www.seoforum.cz Jsou tam profíci a taky mi kolikrát pomohli, když jsem byl bezradnej.