amater

Příjem digi signálu

Dobry den,chci si koupit novy televizor,zajima mne zda k televizi ktera ma zabudovany DVB tuner,jeste potrebuji antenu,nebo set top box,dekuji.
Doplňuji:
Jakou antenu bych mel pouzit?postaci pokojova nebo venkovni?dekuji

Nejlepší odpověď
blesk26

Pokud má zabudovaný tuner, tak settop box nepotřebujete, ten je zabudovaný již přímo v televizi. Anténu ale potřebovat budete, na něco ten signál chytat musíte :)

Doplnění:
Nemám s tím mnoho zkušeností, ale vím, že na pokojovou anténku, pokud je opravdu dobrý signál, se dá něco chytit, ale nic extra to není (máme pouze v kuchyni). Pokud ale chcete kvalitní příjem nebo chytat signál ze vzdálenějšího vysílače, rozhodně bych zvolil venkovní anténu. Ale jak říkám, nemám mnoho zkušeností, takže doufám, že jestli tu kážu nepravdu, tak mě někdo opraví :)

Další odpovědi
brusič

pro opravu DVB-T tuner a DVB-T anténa a s tím signálem je to ošemetná vec já osobně koupil 3 uspech se dostavil až s koupi třeti mohu doporučít signál 95 a 85% SOLID širokopásmová se zesilovačem 12v prodejna OK Havířov cena 369kč předčila original digi ant.za 700kč asi o 60% mnoho štěstí s lovem

alexandra

Je to přesně tak,pokud má televize DVB tuner,tak to je to stejné,jako set top box.Co se týče anteny,tak je to třeba vyzkoušet,protože záleží,jak je v té oblasti silný signál.Pokud je dobrý,daly by se programy chytit i na pokojovou anténu.Pokud ne,tak nusí být venkovní.