Mili @

Přijdete na to?

Matematika převážně vážně.......

Tři muži přišli do motelu :
Recepční uvedl, že pokoj stojí 30 Kč, a tak každý z mužů zaplatil 10Kč.
Všichni odešli na pokoj.
Po chvíli recepční zjistil, že cena je nižší a činí 25 Kč.
Vzal tedy 5 Kč a poslal poslíčka, aby je vrátil. Ten však nevěděl, jak
rozdělit 5 Kč na tři stejné díly, proto každému z mužů vrátil jen 1Kč
a 2Kč si ponechal…
To znamená, ze každý z mužů nakonec zaplatil 9 Kč…Je to tak??
To je dohromady 27 Kč… Je to tak??
Poslíček má v kapse 2 Kč…Je to tak??
To je dohromady 29 Kč… Je to tak?? Tak kde je, sakra, ta koruna?!?!

A teď machrujte…!!!!!!!

Nejlepší odpověď
anonym

ta hádanka tady na odpovědích už byla

Další odpovědi
hanulka11

muži platili 27kč. Měli platit 25. Dvě kč pro poslíčka

iq

Mnoo ono je to tak,že skutečně zaplatili každý 9 kč, dohromady tedy 27 kč, no a když si odčteš z 27 kč ty 2kč co si nechal poslíček pro sebe,tak zůstává těch 25 kč co stojí pokoj 🙂 .Jsem to ale chytrý kluk!!!
Teď jsem si všiml,že Haňulce 11 to o 5 sekund myslí rychleji:-), ale bylo to o fous…:-)