Avatar uživatele
Pájo

Příjdete 17. listopadu´12 na Václavské náměstí do Prahy vyjádřit své „sympatie“ vládě? Je třeba jim poděkovat…

Poděkovat jim za schválené restituce církvi, snížení životní úrovně většiny obyvatelstva ČR, jistoty pro rodiny…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Wang, MA-SU-KA, Illines, Kamionacka09 před 4180 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

me to nejak nesere jsem za kopeckama …a kazdy kdo se chel mit lepe udelal to same..proc si vsichni jen stezujou jak je to a tamto spatny a nic proto neudelaj..tim nemyslim..vaclavak ..
Doplňuji:
noooo tak zaklad by jste meli…jste prozatim 3 …ja nikam nejdu je to hohne z ruky..

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
EliškaG

Kéž by tam bylo alespoň 20000 lidí a od toho 17 listopadu to trvalo několik dní po sobě třeba by potom něco nejen vláda pochopila. Ukažme všem že nejsme jen tupé stádo, které se nechá manipulovat a nadávat že umíme jen po hospodách. Protože to jim nevadí. Není možné aby o nás rozhodoval někdo kdo nemá o reálném světě ani potuchy a svoji arogantností a zkorumpovaností se nám všem jen směje. Poďme to skusit a braňme se, protože nikdo jiný než my toto neovlivníme a jiný to za nás neudělá. Jde přece o nás a o naše děti, ať už nejsme světu pro smích – bohužel nyní jsme a poslední volby to jen dokazují. Bohužel máme asi všichni krátkou paměť. PROSÍM POĎME TO ZMĚNIT – MÁME ŠANCI.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ahold

Doufám, že přijdeme poděkovat všichni a pěkně nahlas!!!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

ano
Doplňuji:
co se týče marné snahy, nesouhlasím – nemusí to být jen „mrznutí“, copak je nějaké pravítko na tyto „setkání“?

Upravil/a: KdoSiOdJinud

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

To by byla marná snaha, vládě to bude nejspíš jedno a na podobné reakce jsou připraveni. Nepůjdu kvůli nim někam zbytečně mrznout. Tudy cesta nevede, ale kudy vede? Já to nevím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bohužel nejdu, nejsem vlastníkem zbrojního průkazu, ani střelné zbraně, tak by se mi cesta do Prahy nevyplatila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

leda ze bych tam prisel pesky…a to se mi fakt nechce

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Vít Bárta (VV) korupce
Parkanová (TOP09) zneužití pravomoci úřední osoby a porušení povinnosti při
správě cizího majetku
David Rath (ČSSD) korupce
Otto Chaloupka (VV) přijmutí úplatku

nebyli vydaní
Stanislav Huml (ČSSD) křivá výpověď
Václav Bastýř (ODS) spekulace s pozemky
Miroslav Petráň (VV) finanční machinace
Kristýna Kočí (bez partaje) soudce Jiří Šott dal podnět ke stíhání – korupce
Pavel Bém (ODS) veřejné zakázky
Michal Babák (VV) praní špinavých peněz
Jiří Pospíšil (ODS) nevhodný objekt – detenční ústav
Pavel Drobil (ODS) korupce, figuruje i R. John (VV)
Alexandr Vondra (ODS – senátor) předražené zakázky

řešeno PČR 8 procent Poslanecké sněmovny

Předchozí volební období řešil imunitní výbor jen tři žádosti o vydání poslance.
Všechny tři Poslanecká sněmovna k trestnímu stíhání vydala. Jednalo se o poslance Josefa Vondrušku, Ondřeje Plašila a Petra Wolfa.

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

vypadl mi Škárka (bez partaje) podvod u soudu s nahrávkou
a nyní Pekárek (ODS) korupce

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek