BANAN93

Příjde vám že je na tom něco pravdy ????

video od globálního revolučního hnutí (anonymous)
http://www.you­tube.com/watch?v=9WI_52y­x3ag

Nejlepší odpověď
led

Pri prvom pohľade človek uverí, no keď začne rozmýšľať a pozrie i ďalšie spojitosti zaváha. Kto ste a čo chcete, Anonymous? Quo vadis ľudia?
Zmiešaná kaša pravdy s klamstvom posypaná snivou vidinou dobra na dne však je pripálená nenávisťou.

Další odpovědi
fcoop

„Příjde vám že je na tom něco pravdy?“ – téměř na všem je kus pravdy,záleží na tom,odkud se díváme,co chceme a jsme schopní spatřit.
Těm lidem z Anonymous se nedivím,ono to vypadá tak – dejme tomu – že
namíchnutí – jsou snad všichni. A důvody k tomu existují,stačí otevřít noviny,nebo si pustit kisnu.
Ale všichni z A. určitě nejsou Mirkové Dušínové,že mají mezi sebou i Dlouhé Bidlo je velice,velice pravděpodobné,a to až tak,že to hraničí s jistotou. Pro ilustraci příběhu
nemusíme chodit daleko – stačí se podívat na skladbu lidí tady – na Odp.
A to tady vůbec o nic nejde.Snad – ideově – o dobrou vůli někomu poradit.