zjentek

Přijde Vám tento objev jako něco převratného?

Viz odkaz-
http://www.no­vinky.cz/zena/de­ti/400086-pro-typicke-chovani-novopecenych-matek-existuje-vedecke-vysvetleni.html

..proboha, tak to mi ho teda vyndejte, přesně takový chování a asociace mám já s mou Fanynkou už téměř šest let a to jsem chlap, hromotluk a k probuzení těchto pudů ve mne jsem nemusel být ani její maminka, tak na co ti vědci myslí, že dneska přišli?

Nejlepší odpověď
Kepler

Mít ty prachy, tak bych vypsal grant na něco užitečnějšího. Třeba na zjištění, jaký otisk zanechává pravá zadní noha hladového kojota v blátě u napajedla, a to ve tři odpoledne.

Další odpovědi
Drap

To neni žádný objev, ale pouhé zjištění. Nepřijde mi na tom nic převratného, je to jen vysvětlení části lidského chování